Połącz się z nami

Ada Śledź w modnych butach marki „Nike”! Wiemy, gdzie dostaniecie ten sam model!

Adrianna Śledź stylizacje

Moda i uroda

Ada Śledź w modnych butach marki „Nike”! Wiemy, gdzie dostaniecie ten sam model!

Ada Śledź w programach reality-show, w których wzięła udział niejednokrotnie udowodniła swoje świetnie poczucie mody. Na jednej z najnowszych relacji na InstaStory mogliście widzieć jej modne obuwie marki Nike. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie dostaniecie identyczny model. Wystarczy tak niewiele i możecie je mieć!

Ada Śledź – kim jest?

Ada swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynała od konkursów piękności, jednak mało kto wie, że swoich sił próbowała również w Top Model. Następnie postanowiła przeżyć przygodę życia występując w reality-show Love Island. Wyspa miłości, a dokładniej w pierwszej jego edycji. W programie dała się poznać, jako optymistka patrząca na świat przez różowe okulary. Przebojowość młodej dziewczyny sprawiła, że obecnie oglądamy ją w nowej produkcji One Night Squad, gdzie wraz z pozostałymi celebrytami przemierza Zanzibar przeżywając prawdziwą szkołę życia.

Adrianna Śledź

Instagram Ady

Adę znajdziecie w mediach społecznościowych na portalu Instagram pod nazwą @flychanelle. Stronę jej śledzi obecnie 230 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż rośnie w górę. Dzieli się ona z fanami przeróżnymi zdjęciami i wpisami – pokazuje zwykłą codzienność, reklamuje różnego rodzaju produkty oraz zamieszcza zdjęcia prezentujące fragmenty życia zawodowego. Wielką popularnością cieszą się również jej stylizacje. Nie od dziś wiadomo, że kreacje Ady podczas reality-show Love Island. Wyspa miłości oraz te na Instagramie podziwiane są przez tysiące fanek. Zobaczcie, najnowszy model jej butów, którym pochwaliła się na Instagramie.

Buty marki Nike Ady Śledź

Buty Nike – model i cena

Na jednej z najnowszej relacji Ada Śledź pochwaliła się zdjęciem w modnych butach marki Nike. Uczestniczka One Night Squad wybrała buty Air Jordan 1 Mid. Model ten inspirowany jest oryginalnym modelem AJ1. Wykonane są w trzech kolorach – czerni, bieli i intensywnej czerwieni. Na oficjalnej stronie Nike dostaniecie je w kwocie 499.99 złotych!

Air Jordan 1 Mid, 554724-074

Jak podobają się Wam buty Ady Śledź?

Źródło: Instagram Adrianny Śledź

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry