Połącz się z nami

Odpadł czarny koń programu! Co się działo w ostatnim odcinku Agenta?

Rozrywka

Odpadł czarny koń programu! Co się działo w ostatnim odcinku Agenta?

W trzecim odcinku „Agent Gwiazdy” uczestnicy wciąż przebywali na pięknej Gran Canarii. Tym razem producenci programu postawili gwiazdy przed jednym z najtrudniejszych zadań w programie.

W pierwszym zadaniu mieli wybrać dwie osoby, którym ufają najbardziej. Jak wiemy, ciężko jest w tym programie komukolwiek zaufać w 100%. Konkurencja odbywała się na jednym z najbardziej ruchliwych rond, w centrum Las Palmas. Wybrana dwójka, w tym wypadku to Misiek Koterski i Angelika Mucha musiała zarządzać ruchem drogowym, tak by poprowadzić taksówki, w których siedzieli pozostali uczestnicy i w ten sposób ułożyć litery, które były na dachach samochodów w wyraz AGENT. Jednak zadanie nie zostało wykonane, bo grupa ułożyła napis od tyłu. Misiek na pytanie, kto zawalił zadanie odpowiedział- „No kto zawalił? Little monster zawaliła!”. Podczas jazdy taksówkami uczestnicy zauważyli napis „Uważajcie na pieniądze”. Wiktor zaproponował zmianę skarbnika, którym jest Andrzej Gołota. Ponieważ dokładnie połowa grupy była na tak, skarbnik został ten sam.

W kolejnym wyzwaniu uczestnicy musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością, ale również znajomością języków obcych i stref czasowych. Każdy z nich dostał zegarek z inną godziną i dołączonym do niego kluczykiem. Zegarki wskazywały na państwo, w którym w danym momencie jest ta godzina. Grupa musiała odgadnąć, w jakim państwie jest dana godzina, a następnie przyporządkować je do drzwi na, których jest słowo „pieniądze” w języku urzędowym tego kraju. Podczas tego zadania mogli znaleźć nie tylko koperty z pieniędzmi, ale również jokery i immunitet. Pierwszy Immunitet w programie trafił do Kasi Wołejnio.

W ostatnim zadaniu Kinga Rusin podzieliła uczestników na dwie grupy. Tych, którzy mieli zadanie w powietrzu i tych na ziemi. Grupa, która szybowała nad wzgórzami, musiała pokonać strach i w skupieniu odpowiadać na pytania osób, które były na dole. Komunikacja między nimi odbywała się przez krótkofalówki. Liczba poprawnych odpowiedzi decydowała o tym, ile ich zarobią. Do puli trafiło 9 tysięcy złotych.

Tak jak co tydzień, uczestnicy pisali test wiedzy o Agencie. Tym razem z programem musiał pożegnać się Aleksander Doba.


Macie już swoje typy kto może być tytułowym AGENTEM?

Więcej w Rozrywka

Do góry