Połącz się z nami

Anna Mucha poruszona płacze. Fit Lovers zachwycili. „Dance Dance Dance” 2

Anna Mucha poruszona płacze.

Rozrywka

Anna Mucha poruszona płacze. Fit Lovers zachwycili. „Dance Dance Dance” 2

Za nami kolejny odcinek tanecznego show TVP „Dance Dance Dance” 2, a w nim występy w duetach. Tym razem jednak każdy punkt był na wagę złota, bo po ostatnich solówkach żadna para nie odpadła. Która para zatem wzbudziła największe wielkie emocje w jurorach? Zobaczyliśmy rzeczywiście, jak Anna Mucha poruszona płacze. Ida i Ania były również pierwszy raz zgodne w ocenie. Jak zatem wypadły pary? Zobaczcie!

Przez pandemię koronawirusa w Polsce, od trzech tygodni możemy oglądać kolejne odcinki „Dance Dance Dance 2” w trochę innej formie. Dla bezpieczeństwa uczestników i całej ekipy produkcja podjęła decyzję o przerwaniu nagrań, a obecnie emitowane są odcinki już wcześniej nagrane. Każdy odcinek dodatkowo podzielono w emisji.

Przez dwa ostatnie tygodnie oglądaliśmy kolejno duety potem solówki, dlatego teraz przyszedł czas na duety. Dodatkowo warto przypomnieć, że do tej pory nikt nie odpadł, a punktacja kształtowała się następująco:

  • Ania i Mateusz – 55,5 punktów
  • Pamela i Mateusz – 44 punkty
  • Rafał i Krzysiek – 40,5 punktów
  • Rafał i Przemek – 37,5 punktów

„Dance Dance Dance” 2. Duety

„Wdech pewności i wydech wątpliwości”– radziła przed dzisiejszymi występami Anna Mucha

Dzisiaj jako pierwsi zaprezentowali się dotychczasowi zwycięzcy, czyli Ania i Mateusz. Zatańczyli faktycznie bardzo energetyczną i trudną choreografię z teledysku Missy Elliott „Lose Control”. Widać było, że dali z siebie bardzo wiele, co docenili jurorzy, wszyscy również byli zgodni i dali im po 9 punktów

„Tak mi się podobało, jesteście super. Rozumiecie, po co tu jesteście”- powiedziała Ida

„Wy będąc w otoczeniu świetnych tancerzy, nie spieprzyliście tego „– powiedziała Ania

Źródło: https://www.instagram.com/p/B-g9PdCp-X1/

Następnie Przemek i Rafał zaprezentowali choreografię do piosenki Britney Spears „Scream & shout” i tu tez nie brakowało energii. Oczywiście zauważyła to Anna Mucha, która wyrywała się do wypowiedzi jako pierwsza. Przemek przyznał również, że wzięli sobie uwagi do serca i wyciągnęli wnioski.

„Wróciliście do nas. Dziękuję! Chodziło o tę moc… szacun. To była duża przyjemność na was patrzeć- 9,5 punktów” – powiedziała Ania

„Strasznie mi to ciężko przychodzi i nie wiem jak to powiedzieć. Zgadzam się z Anią Muchą”– przyznała Ida.

Anna Mucha poruszona płacze
Źródło: https://www.instagram.com/p/B-g9PdCp-X1/

Fit Lovers zachwycili. Anna Mucha poruszona płacze.

Pamela i Mateusz zaprezentowali się w tańcu współczesnym do piosenki Jamesa Baya „Let it go”. Taniec ten rzeczywiście wymagał od nich wyzwolenia wielu uczuć i pokazania ich na scenie. To była piękna historia o rozstaniu, którą świetnie zagrali Fit Lovers. Niewątpliwie oglądając ich, czuło się przekaz utworu. Ewidentnie dotarło to również do jurorów i publiczności w studio, która na koniec w ciszy wstała z miejsc. Anna Mucha była roztrzęsiona i zachwycona, dlatego przyznała im 10 punktów.

„Ja czekałam, aż opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Ja jestem totalnie rozwalona” – powiedziała Anna Mucha

Anna Mucha poruszona płacze

Jak pamiętamy tydzień temu, Krzysztof Jonkisz zszedł, w prawdzie na chwilę, ze sceny. Potem wrócił i zatańczył świetną solówkę, został również okrzyknięty przez Anne Muchę objawieniem programu Teraz bracia Rafał i Krzysiek zatańczyli jako ostatni do piosenki The Blues Brothers „Shake a tail feather”. W tańcu zaś postanowili wyluzować i dobrze się bawić, a klimat piosenki dał im do tego rzeczywiście sposobność.

Rafał przyznał dodatkowo, że razem z bratem w tym tańcu czuli się bardzo dobrze, a przy tym świetnie spędzili razem czas. Zauważyli to niewątpliwie jurorzy, którzy przyznali zgodnie, że bracia z odcinka na odcinek się rozkręcają.

„Macie w sobie magię prawdy, bo wy sami jesteście w tym prawdziwie… Fajnie, że się rozwijacie w tańcu” – powiedziała Ida

Podsumowując tańczące dzisiaj duety na pierwszym miejscu pozostali Ania i Mateusz. Dwie pary zaś zajęły ex aequo trzecie miejsce Rafał i Przemek, a także Rafał i Krzysztof. Zobaczcie zatem, jak prezentuje się punktacja po tym, odcinku.

  • Ania i Mateusz – 77,5 punktów
  • Pamela i Mateusz – 73 punkty
  • Rafał i Krzysiek – 64,5 punktów
  • Rafał i Przemek – 64,5 punktów

Tym razem również nikt nie dopadł. Solówki, które zobaczymy dopiero 18 kwietnia, rozstrzygną o finałowej trójce.

Będziecie oglądać? Zapowiada się ciekawie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry