Połącz się z nami

Antek Królikowski komentuje nowy związek swojej byłej dziewczyny! Nie przebiera w słowach!

Z życia gwiazd

Antek Królikowski komentuje nowy związek swojej byłej dziewczyny! Nie przebiera w słowach!

O romansie Julii Wieniawy i Barona mówi się już od kilku tygodni. Coraz więcej wskazuje na to, że romans muzyka i aktorki kwitnie w najlepsze. W końcu do całej sytuacji odniósł się były chłopak Wieniawy, Antek Królikowski. Na to wygląda, że mężczyzna nie pogodził się ze stratą ukochanej.

Od rozstania aktora z Julią minęły już trzy miesiące. Do tej pory żadne z nich nie odniosło się do sytuacji, więc przyczyny rozstania pary nie znamy.

Po tym jak Julia została singielką, zapowiedziała, że zamierza skupić się wyłącznie na pracy. Jak widać całkiem nieźle zniosła rozłąkę z ukochanym. Niestety, Antek wręcz przeciwnie. Ponoć do tej pory łudził się, że była dziewczyna do niego wróci. Jego nadzieja została pogrzebana w momencie, gdy dowiedział się, że jego ukochana ma już nową sympatię.

„Znajomi martwią się o Antka, bo wiedzą, że on nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie” – podaje Fakt.

View this post on Instagram

Łapcie jeszcze trochę słońca ☀️??

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Cała sytuacja dla aktora jest tym trudniejsza do zniesienia, gdyż Antek nie darzy sympatią Barona i nie ma o nim najlepszego zdania

„Gdy Antek dowiedział się, że Julka spotyka się z Baronem całkowicie się załamał. Antek uważa Barona za niegodnego jej uwagi bawidamka.”

Czy obawy Antka są słuszne?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry