Połącz się z nami

Baron był dwukrotnie zaręczony! Z kim spotykał się przed Wieniawą?

Z życia gwiazd

Baron był dwukrotnie zaręczony! Z kim spotykał się przed Wieniawą?

Jednym z najbardziej chwytliwych tematów, o którym cały czas rozpisują się wszystkie gazety i portale, to temat związku Barona z „Afrmental” i Julii Wieniawy. A z kim muzyk spotykał się przed poznaniem młodziutkiej aktorki? Przekonajcie się!

Od kilku tygodni związek Julii Wieniawy i Aleksandra Milwiwa- Barona jest tematem numer jeden wszystkich portali plotkarskich. Para początkowo unikała komentarzy plotek na swój temat. Jednak ostatnio pojawili się oficjalnie razem na jednej z imprez, potwierdzając tym samym spekulacje na temat łączącego ich romansu.

Julia Wieniawa to jedyna ukochana Barona związana ze światem show- biznesu. Pamiętacie z kim wcześniej łączono przystojnego muzyka? Niektóre z jego romansów to tylko domysły mediów i  do dnia dzisiejszego nie zostały potwierdzone.  

Jedną z partnerek Barona była Ola Szwed. Ich związek trwał około półtora roku, ale oparty był głównie na zazdrości. Nie przetrwał próby czasu i para postanowiła rozstać się w przyjaźni.

W 2014 roku Baron był związany z Kasią Grabowską, której to się oświadczył, ale po kilku tygodniach od zaręczyn Kasia rozmyśliła się i oddała pierścionek. Powodem ich rozstania miały być plotki na temat rzekomego romansu Barona z Edytą Górniak.

Początkowo Aleksander i Edyta nie ucinali tych spekulacji, a wręcz odwrotnie, podsycali plotki. Po zbyt nachalnych spekulacjach przez media, Edyta oficjalnie napisała oświadczenie na swoim Facebooku:

„Przykro mi Was rozczarować, ale nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu. Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba zapewniam dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę”.

W 2015 roku Baron miał być związany z Patricią Kazadi. Spekulowano, że para wspólnie wyjechała do Los Angeles, ale nic bardziej mylnego, para po prostu była tam w tym samym czasie i prawdopodobnie nic ich nie łączyło, czysty zbieg okoliczności. Kazadi wyznała wtedy, że z muzykiem łączy ją długoletnia znajomość, ale o romansie nie ma mowy.

View this post on Instagram

#femininity by @kasia_paskuda ?

A post shared by ?? Patricia Kazadi (@kazadi_official) on

W 2015 rzekomo Baron miał spotykać się z piękną, młodą, polską aktorką Joanną Opozdą. Para wrzuciła kilka wspólnych zdjęć i na tym się skończyło. Ani Baron, ani Joanna nie skomentowali tego, czy są parą, czy też nie.

Niedługo po tym, media obiegła informacja o związku Aleksandra z Czariną Russel, której to podczas jednego z koncertów oświadczył się w 2017 rok. Wszyscy liczyli na to, że para niebawem zalegalizuje swój związek, ale nie stało się tak.

Nową wybranką Barona jest aktualnie młodsza o 15 lat aktorka, Julia Wieniawa. Para ostatnio pojawiła się po raz pierwszy oficjalnie razem.

Ciekawe ile tym razem potrwa związek Barona z Julią. Może zdecyduje się oświadczyć po raz trzeci?


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry