Połącz się z nami

Córka Kasi Figury w bikini. Jak dziś wygląda osiemnastoletnia Koko? Zobaczcie!

córka kasi figury

Z życia gwiazd

Córka Kasi Figury w bikini. Jak dziś wygląda osiemnastoletnia Koko? Zobaczcie!

Córka Kasi Figury 24 października skończyła osiemnaście lat. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z najważniejszych momentów życia. Ostatnio zaś zamieściła zdjęcie w bikini, które wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. Trzeba przyznać, że podobieństwo do znanej mamy widać od razu. Sami zatem sprawdźcie, czy rzeczywiście Koko odziedziczyła po niej urodę?

Katarzyna Figura to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Jest aktorką filmową, telewizyjna, jak również teatralną, a jej nazwisko jest dobrze znane niemal wszystkim Polakom. Aktywność zawodowa Figury rozpoczęła się w roku 1976, a jej dorobek aktorski jest do tej pory naprawdę spory.

To rzeczywiście utalentowana artystka i piękna kobieta, która dzięki swojej urodzie została nawet okrzyknięta przez wielu symbolem seksu przełomu lat 80 i 90! Ten tytuł zaś, zawdzięcza udziałowi w takich filmach jak „Pociąg do Hollywood” czy Kingsajz”. Młodsze pokolenie niewątpliwie kojarzy ją jednak z takimi filmami jak  „Kiler”, czy też „Szczęśliwego Nowego Jorku”

Co ciekawe Kasia trzy razy była gwiazdą okładki polskiej edycji „Playboya”, a w 2008 roku widzowie mogli ją zobaczyć w „Tańcu z gwiazdami”.

Córka Kasi Figury.

Prywatnie Katarzyna Figura była związana z producentem filmowym i przedsiębiorcą Kaiem Schoenhalsem, z którym ma dwie córki Koko i Kaszmir. W 2012 w wywiadzie dla jednego z magazynów wyznała, że przez lata była ofiarą przemocy domowej. W 2013 roku zaś aktorka razem z córkami przeniosła się do trójmiasta i obecnie wykłada w Gdańskiej Szkole Filmowej.

Figura zawsze starała się chronić prywatność swoich córek. Dorastały zatem w cieniu sławnej mamy i nic nie wskazuje na to, aby były zainteresowane życiem w blasku fleszy. Czas jednak mija nieubłaganie starsza z córek Koko ma już skończone osiemnaście lat, a na swoim Instagramie ostatnio zamieściła zdjęcie w bikini. Co z pewnością zaciekawiło nie jednego.

Córka Kasi Figury. Koko pozuje w bikini.

córka kasi figury
Źródło: https://www.instagram.com/kokofigura/

Trzeba przyznać, że na tej fotografii widać jak Koko jest podobna do Kasi w młodości. Sprawdźcie sami!

I co sądzicie? Też widzicie podobieństwo?

Zobaczcie także: Katarzyna Figura i jej metamorfoza! Postawiła na ostre cięcie!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry