Połącz się z nami

Dawna Bożenka z „Klanu”. Jak teraz wygląda? To ją zastąpiła Agnieszka Kaczorowska!

dawna Bożenka z klanu

serial

Dawna Bożenka z „Klanu”. Jak teraz wygląda? To ją zastąpiła Agnieszka Kaczorowska!

Od ponad dwudziestu lat w tę właśnie postać wciela się Agnieszka Kaczorowska. Dlatego też mało kto pamięta, że wcześniej małą Bożenkę grała inna dziewczynka. Jak zatem dziś wygląda dawna Bożenka z „Klanu”? Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest aktorką i prezenterką, ale przede wszystkim tancerką. Dlatego w latach 2014-2018 brała udział w programie telewizyjnym „Taniec z Gwiazdami”. Jej partnerami tanecznymi byli: Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek, Łukasz Kadziewicz, jak również Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski i Antek Smykiewicz. Agnieszka z Wieszczkiem w parze wygrała nawet w finale trzeciej edycji show. 

Prywatnie Kaczorowska jest żoną Macieja Peli i mamą małej Emilki. Wcześniej w 2017 roku Agnieszka założyła też własną szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”

Trzeba przyznać jednak, że Agnieszka od lat jest kojarzona z serialem „Klan”, gdzie jako mała dziewczynka zaczęła grać postać Bożenki. Miała wówczas siedem lat, a od tamtej pory minęło już ponad dwadzieścia lat.

Żródło: https://www.instagram.com/p/By4u5xaICVc

Zobaczcie: Agnieszka Kaczorowska pokazała STARE ZDJĘCIA! Pamiętacie MAŁĄ BOŻENKĘ z KLANU?

Dawna Bożenka z „Klanu”. Pamiętacie tę dziewczynkę?

Ponieważ Agnieszka wciela się w rolę Bożenki już tak długo, to mało kto pamięta, że na początku postać tę grała inna dziewczynka. W pierwszych odcinkach serialu w latach 1997-1999 grała ją bowiem Olivia Sivelli.

Przypomnijmy, że Bożenkę adoptowali serialowa Grażynka i Rysiek. Olivia grała ją właśnie wtedy, kiedy serialowa Bożenka przebywała jeszcze w domu dziecka, a następnie zaczynała swoje życie w nowej rodzinie. Dziewczynka miała wtedy kilka lat.

Dawna Bożenka z "Klanu"
Dawna Bożenka z "Klanu"
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kk5FccvcMic

Dzięki roli Bożenki show-biznes szybko zauważył zdolną i śliczną małą Olivię. Następnie zagrała ona również w kilku reklamach, a nawet sztukach Teatru Telewizji. Potencjalną karierę dziewczyny przerwała jej wyprowadzka razem z rodzicami za granicę. Najpierw studiowała w Liverpoolu, potem przeniosła się do Londynu. Próbowała swoich sił także jako modelka, a obecnie Olivia pracuje jako ratownik medyczny.

Sivelli odnaleźć można w mediach społecznościowych, gdzie za pośrednictwem jej profilu możemy zaczerpnąć kilku informacji na jej temat, a także zobaczyć, jak obecnie wygląda.

Zobaczcie zatem, jak zmieniła się znana widzom przed laty mała dziewczynka!

Olivia Sivelli – dawna Bożenka z „Klanu”!

Źródło: https://www.facebook.com/olivia.sivelli/photos

I jak wam się podoba? Wiedzieliście, że w postać Bożenki nie od początku wcielała się Agnieszka Kaczorowska?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w serial

Do góry