Połącz się z nami

Detox manicure – nowy trend w stylizacji paznokci!

Detox manicure

Moda i uroda

Detox manicure – nowy trend w stylizacji paznokci!

Detox manicure to najnowszy hit w stylizacji paznokci. Tym razem postawiono na naturalne, zadbane i przede wszystkim odżywione paznokcie!

W dzisiejszych czasach wiele osób stawia na ekologię oraz naturalność. Dotyczy to nie tylko kosmetyków, ale również urody – coraz częściej odchodzi się od mocnych makijaży na rzecz naturalnych. W tą stronę skierowały się również trendy dotycząc stylizacji paznokci. W tym sezonie będzie królował detox manicure, czyli połączenie stylizacji i pielęgnacji.

Naturalne paznokcie najnowszym hitem sezonu!

Wiosną 2020 królować będzie detox manicure, czyli połączenie estetyki i pielęgnacji. Nie wyróżniają się kolorem ani nie się rzucają się w oczy. Są jednak niezwykle naturalne, zadbane i eleganckie. Nowa stylizacja stawia na piłowanie płytki paznokcia w naturalny kształt i pomalowanie je na bezbarwny lub cielisty kolor. Warto również pamiętać o odżywce, idealnie wyciętych skórkach oraz odpowiednio nawilżonych dłoniach. Tego typu paznokcie sprawdzą się naprawdę na każdą okazję!

W sieci pojawia się coraz więcej pomysłów i artykułów jak w domowym zaciszu zadbać o swoje paznokcie. Popularne stają się domowe kąpiele dla dłoni oraz stosowanie preparatów odbudowujących i odżywczych.

Nowy trend jest również coraz bardziej popularny w Polsce. Warto wspomnieć o Małgorzacie Rozenek-Majdan, która zaprojektowała swoją własną kolekcję lakierów hybrydowych idealnie wpasowujących się w detox manicure. Kolekcja o nazwie Babybommer to zestaw lakierów w kolorze nude. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Co sądzicie o delikatnej i naturalnej stylizacji paznokci?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry