Połącz się z nami

Doda kusi ponętnymi i naoliwionymi pośladkami! HOT HOT HOT

doda

Moda i uroda

Doda kusi ponętnymi i naoliwionymi pośladkami! HOT HOT HOT

Dorota doskonale zdaje sobie sprawę, jak świetną ma figurę i chętnie chwali się nią swoim fanom. Doda kusi ponętnymi i naoliwionymi pośladkami!

Zobaczcie, co udostępniła w swoich mediach społecznościowych Doda. Internauci nie przeszli obojętnie wobec takich widoków.

Dorota Rabczewska to zdecydowanie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która świetnie radzi sobie także w show-biznesie. Nie da się ukryć, że media nieustannie interesują się życiem Dody, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Jakiś czas temu artystka ku wielkiemu zaskoczeniu swoich wiernych fanów poinformowała, że chwilowo zawiesza karierę muzyczną. 36-latka razem ze swoim mężem Emilem są bowiem producentami jednego z najgłośniejszych filmów, który już na początku następnego roku pojawi się w kinach, a mowa oczywiście o „Dziewczynach z Dubaju”.

Poza skupieniem się na pracy Doda nie zapomina o sobie i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Artystka, która kiedyś stawiała na ekstrawagancki styl, dziś zachwyca stylizacjami i naturalnym wyglądem. Do tego 36-latka pochwalić się może naprawdę świetną figurą, której pozazdrościć jej może niejedna kobieta.

Doda kusi ponętnymi i naoliwionymi pośladkami

Chociaż Doda od lat przez wielu zaliczana jest do grona najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie i zawsze poszczycić się mogła szczupłą sylwetką, od pewnego czasu jej forma robi jeszcze większe wrażenie. Dorota, która jak sama przyznaje, regularnie ćwiczy i stosuje restrykcyjną dietę, często udostępnia też na instagramowym profilu swoje treningi i pokazuje, jak ciężko pracuje, aby być posiadaczką tak zgrabnej figury.

Doda kolejny raz podzieliła się z internautami filmikiem z siłowni, na którym chętnie eksponuje swoje zgrabne ciało. Zobaczcie sami, jak Doda kusi ponętnymi i naoliwionymi pośladkami!

Nic dziwnego, że pod najnowszym postem Dody pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych obserwatorów.

„Dorotka ma lepsze ciało niż większość ludzi z pseudo fit swiatka”

Ale super pośladki”

„Najlepsze ciało show biznesu. Wszystkie fit trenerki daleko w tyle”

doda
https://www.instagram.com/dodaqueen/
doda
https://www.instagram.com/dodaqueen/
doda
https://www.instagram.com/dodaqueen/

Na Was również zrobił wrażenie nowy filmik Dody?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry