Połącz się z nami

Dziewczyna Jacka Jeschke zazdrosna o Barbarę Kurdej-Szatan!Jest komentarz tancerza!

Rozrywka

Dziewczyna Jacka Jeschke zazdrosna o Barbarę Kurdej-Szatan!Jest komentarz tancerza!

Emocje rosną z dnia na dzień, ponieważ już za kilka tygodni wystartuje kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”. W mediach sporo się mówi o nowych uczestnikach, a szczególnie o Basi Kurdej-Szatan, której nauczycielem tańca i partnerem tanecznym został Jacek Jeschke! Ten wybór nie spodobał się dziewczynie tancerza! Zobaczcie!

Producenci tanecznego show wciąż stawiają sobie wysoko poprzeczkę! Pomimo tego, że na parkiecie programu zatańczyło do tej pory już niemal 200 gwiazd, to nasz rodzimy show-biznes jest tak duży, że nawet w 10 edycji znalazły się gorące nazwiska. O tym, że Barbara Kurdej-Szatan zatańczy z Jackiem Jeschke mówiło się już od dawno, ale jak się okazuje, ten wybór nie spodobał się wszystkim!  Dziewczyna Jacka Jeschke zazdrosna o Basię!

„Oto my. Jacek i Barbara. Jacek-mój boski taneczny partner. Będzie zmagał się i troszczył o moje perfekcyjne kroki. Ja walczę na treningach. Póki co jest bardzo cierpliwy”– pisała Kurdej-Szatan.

Jacek Jeschke poprzednia edycja!

W poprzedniej edycji Jeschke tańczył z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Pomimo tego, że bardzo szybko pożegnali się z programem, to nie milknęły echa na ich temat. Kiedy wyszło na jaw, że zaraz po programie Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe, mówiło się, że powodem tego była zazdrość piosenkarza o tancerza! Pisaliśmy o tym TUTAJ!

Teraz jak się okazuje to nie mąż Basi, Rafał Szatan jest zazdrosny o taki dobór par, ale dziewczyna Jacka Jeschke!

Okazuje się, że życiową miłością Jeschke jest również tancerka „TzG” Hanna Żudziewicz! Na początku, kiedy dowiedziała się, z kim będzie walczył o Kryształową Kulę jej ukochany, nie kryła swojej zazdrości!

Dziewczyna Jacka Jeschke zazdrosna o Barbarę Kurdej-Szatan!

„Na początku Hania była mniej zadowolona niż ja. Dostałem Basię, która jest na topie-tańczy i śpiewa, i w ogóle jest człowiekiem orkiestrą”-powiedział tancerz w rozmowie z „Party”.

Przypomnijmy, że partnerem tanecznym Hanny został komik Adam Małczyk, o którym pisaliśmy TUTAJ!

„Adam jest wspaniałym kabareciarzem, komikiem i wie, co powiedzieć”– kontynuował Jacek.

„Wiem, że Hania na pewno będzie się starać i stawać na głowie, żeby jego kunszt taneczny też nam dorównywał. Uważam, że też są niebezpieczną parą”– dodał na zakończenie!

Wszystko wskazuje na to, że w najnowszej edycji nie tylko będzie ze sobą rywalizowało o Kryształową Kulę małżeństwo Kurdej-Szatan, ale również Hanna Żudziewicz z Jackiem Jeschke!

Bez wątpienia pojedynek par będzie ciekawym widowiskiem i szykuje nam się naprawdę ciekawa edycja! Zobaczcie wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” TUTAJ!

Macie swoich faworytów? Której z par będziecie kibicować?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry