Połącz się z nami

Ewelona w samej siateczce eksponuje swoje wdzięki! HOT or NOT?

Ewelina Kubiak

Moda i uroda

Ewelona w samej siateczce eksponuje swoje wdzięki! HOT or NOT?

Ewelina Kubiak nie przestaje nas zaskakiwać. Całkiem nie dawno przeszła operację piersi, a teraz na swoim Instagramie zaprezentowała swój nowy biust i odchudzoną sylwetkę w samej siateczce! Jedno od razu rzuca się w oczy, a mianowicie jej szczupła figura! Zobaczcie! Ewelona w samej siateczce eksponuje swoje wdzięki!

Ewelina Kubiak, a bardziej znana pod pseudonimem Ewelona, od lat bierze udział w jednym z najbardziej kontrowersyjnych programów, jakie możemy zobaczyć na ekranach naszych telewizorów. Od samego początku zasila szeregi programu „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. To właśnie w tej produkcji możemy zobaczyć, jak młodzi ludzie imprezują do białego rana, nie stronią od alkoholu i nie raz byliśmy świadkami ich miłosnych podbojów.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B-MM7RjBGhI/

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że Ewelina od pierwszego sezonu tego reality-show przeszła ogromną metamorfozę. Z dziewczyny z kruczoczarnymi włosami i kilkoma dodatkowymi kilogramami, zmieniła się nie do poznania. Zainwestowała w swój wygląd, nie stroniąc przy tym od operacji plastycznych i usług medycy estetycznej. Ostatnio w oczy rzuca się również jej odchudzona sylwetka, którą dumnie prezentuje na swoim profilu.

Jakiś czas temu postanowiła również poprawić wygląd swoich piersi, a więcej na temat samego zabiegu Ewelony przeczytacie TUTAJ!

Tym razem na swoim profilu pokazała bardzo odważne zdjęcie! Zobaczcie, jak się prezentuje w samej siateczce, która odsłoniła jej sylwetkę!

Ewelona w samej siateczce eksponuje swoje wdzięki!

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na profilu uczestniczki programu „Warsaw Shore” bez wątpienia należy do tych bardziej odważnych. Ewelina zaprezentowała na nim swoje nagie ciało w siateczkowej narzucie. Na pewno w oczy rzucają się jej „nowe” piersi i dużo szczuplejsza figura.

A jak na to zdjęcie zareagowali obserwatorzy jej profilu? Jak widzimy, w komentarzach nie brakuje pochlebnych wpisów:

„Rakieta 😍❤️”

„Tutaj dopiero jest Nova Ona Evelona 🚀😁”

„Omg sztos 😍😍😍”

A Wam, jak podoba się powyższe zdjęcie Eweliny Kubiak? Hot or Not?

Ewelina Kubiak
Źródło:
https://www.instagram.com/ewel0na/
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry