Fabijański potwierdził, że Maffashion też go zdradzała! Ostre oświadczenie aktora

14 lipca 2022
Przez: : W.M.

Historia powiązania Maffashion, Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali wydaje się nie mieć końca. Po głośnym wywiadzie, w którym aktor po raz pierwszy szczerze opowiedział o tym, co wiąże go ze znaną transseksualistą, na jaw wychodzą nowe fakty z dotyczące jego relacji z Julią Kuczyńską. Okazuje się, że doniesienia o tym, że Maffashion też zdradzała Fabijańskiego, są prawda. W nowym oświadczeniu potwierdził to sam Sebastian.

Rozstanie Fabijańskiego i Maffashion

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska od kilku lat tworzyli szczęśliwy i udany związek. Para dwa lata doczekała się wspólnego dziecka – syna Bastiana. Od pewnego czasu media zaczęły donosić, że aktor i blogerka przeżywają kryzys w związku. Wszystko zaczęło się od tego, jak znana transseksualna celebrytka zamieściła w sieci filmik ze swojego mieszkania, w którym znajdował się Fabijański.

Dopiero po kilku miesiącach aktor zdecydował się udzielić wywiadu, w którym opowiedział, że tamtej nocy zażywał narkotyki i nie pamięta, jak trafił do mieszkania celebrytki. Dzień przed jego wyznaniem spotkał się jednak z Rafalalą i przekonał, że do niczego pomiędzy nimi nie doszło. Fabijański przyznał jednak, że nie był uczciwy i zdradzał Maffashion.

Zobacz także: Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim.

Maffahsion miała romans

Gdy wydawało się, że wywiad Fabijańskiego uciszy falę licznych spekulacji, od tego czasu w mediach zaczęło pojawiać się jeszcze więcej doniesień na temat jego ostatniego związku. Niedługo później wywiadu udzieliła również Rafalala, która wyraźnie zasugerowała, że jedyną osobą, która od początku była nie w porządku, jest Julia.

Od tego momentu do sieci zaczęły napływać różne plotki na temat rzekomego romansu Kuczyńskiej. Informacje te potwierdziła była partnerka mężczyzny, z którym miała spotykać się Maffashion. Kobieta zamieściła na swoim Instagramie relację, w której wyznała, że jej były partner niejaki Mateusz, zdradzał ją z Maffashion.

“Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem i jak część z Was już podejrzewała z plotek, które krążą po internecie, powodem naszego rozstania jest jego romans z Julią Kuczyńską…” – napisała kobieta

Izabela, gdyż tak nazywa się wspomniana wyżej kobieta, dodała, że do rozstania Fabijańskiego i Maffashion doszło dopiero wtedy, gdy aktor dowiedział się o zdradzie swojej partnerki.

„Nie znam Julii osobiście, ale nie mam do powiedzenia nic dobrego o osobie, która świadomie wpieprza się z butami w moje życie i je rozpieprza… Rozbiła mój związek i rozbiła swoją rodzinę, bo wiem, że dopiero wtedy gdy jej narzeczony się o tym dowiedział, miała “odwagę” się z nim rozstać. Nie chce go bronić, bo też ma pewnie swoje za uszami, ale pomimo całego gówna, które wylało się na niego, zachował to dla siebie. Ja nie jestem taka dobroduszna.” – czytamy

Fabijański potwierdza romans Maffashion

Chociaż zarówno Maffashion, jak i Sebastian Fabijański podkreślali, że nie chcą więcej wypowiadać się publicznie na temat ostatnich wydarzeń w swoim życiu, aktor po raz kolejny wydał oświadczenie, w którym na początku odniósł się do ostatniego wywiadu Rafalali dla portalu Plejada.pl. Celebrytka wyznała w nim, m.in., że Kuczyńska jest dobrym graczem i wcześniej dzwoniła do niej, atakowała, naciskała, a także szantażowała.

Były partner Maffashion postanowił ją bronić.

Miałem nadzieję, że ostatni mój wywiad zakończy tę karuzelę, która towarzyszy mi od kilku tygodni. Niestety, ta kręci się dalej. Napiszę krótko, chcąc być konsekwentnym. Nie pozwolę nikomu, absolutnie nikomu, zarzucać Julii Kuczyńskiej – matce mojego dziecka (!), tego, co zarzuca się jej w wywiadzie dla portalu Plejada.pl – rzekomych telefonów, ataków, nacisków, szantaży. Nic takiego nie miało miejsca. – stwierdził

Fabijański odniósł się też do plotek o zdradzie, której miała dopuścić się Maffashion. Sebastian potwierdził, że faktycznie Julia zdradzała go z innym mężczyzną.

W temacie naszej relacji. Razem z Julią pomimo licznych rozmów, prób i terapii nie zdołaliśmy uratować tego związku. Nie jesteśmy jedynymi ludźmi na świecie, którym się to nie udało. Ta relacja od dłuższego czasu była w rozsypce i faktycznie dowiedziałem się, że w ostatnich tygodniach związku Julia miała romans.

Aktor stwierdził, że żałuje swojego ostatniego wywiadu, który uruchomił lawinę kolejnych zdarzeń.

Dziś żałuję, że dałem się namówić na ten wywiad, który uruchomił lawinę zdarzeń, czyt. Artykułów, publikacji, komentarzy itd. I bardzo Was proszę media, obserwatorów, wszystkich w ogóle, przestańcie już się tym żywić, bo nie jesteśmy maszynkami do generowania clickbaitów, tylko ludźmi, którzy są aktualnie w bardzo trudnym momencie życia” – dodał na koniec

Maffashion miała romans
Fabijański potwierdza romans Maffashion
Julia Kuczyńska
Maffashion/fot. AKPA
Sebastian Fabijański/fot. AKPA

Nadążacie?

źródło: Instagram Fabijańskiego/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej