Fabijański pozbywa się cennych pamiątek po Maffashion. Chce zacząć nowe życie?

10 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego dobiegł końca, a o zakończeniu ich relacji było bardzo głośno w mediach. Mało kto spodziewał się, że ich relacja zakończy się tak burzliwie, na oczach niemalże całej Polski. Jak się również okazuje, Sebastian zdecydował się pozbyć już pamiątek po swojej eks. Co zrobił z pierścionkiem zaręczynowym, który Maffashion mu oddała? Sprawdźmy.

Rozstanie Maffashion i Fabijańskiego

O rozstaniu Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego będzie głośno jeszcze przez jakiś czas. Raper i blogerka byli jedną z najbardziej wydawałoby się, zgranych par w świecie show-biznesu, przy czym bardzo chronili swojej prywatności przed mediami. Kiedy na jaw wyszło, że spodziewają się dziecka, wiele osób myślało o tym, że wspólna pociecha umocni ich związek.

Maffashion
Julia Kuczyńska

Od paru tygodni coraz częściej mówiło się o rozstaniu Sebastiana i Maffashion. W końcu sami zainteresowani zabrali głos. W ich rozstaniu brała również udział Rafalala, która dolała oliwy do ognia, a związek Julii i Sebastiana został wzięty pod lupę internautów i mediów. Sebastian Fabijański przyznał się do niewierności i tego, że zdradzał matkę swojego dziecka. Dodatkowo okazało się, że w życiu Julii również pojawił się nowy mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion opowiedziała, jak trzyma się po rozstaniu

Od tamtej pory byli partnerzy nie zabierają głosu w sprawie swojego związku i rozstania. Sebastian Fabijański zniknął z social mediów.

ZOBACZ TAKŻE: Fabijański usunął się w cień i zniknął: „nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem”

Fabijański pozbył się pierścionka po Maffashion

Czy to definitywny koniec związku Maffashion i Fabijańskiego? Nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Faktu, raper pozbywa się cennych pamiątek po swojej eks.

Jak się okazuje, Sebastian pozbył się pierścionka zaręczynowego, który oddała mu Maffashion:

“Gwiazdor pojawił się pod lokalem w superaucie wartym fortunę i przez moment zastanawiał się, co zrobić. W końcu wszedł do środka. „Fakt” ustalił, że Fabijański oddał w nim pierścionek zaręczynowy, który wcześniej lśnił na palcu Maffashion. Jeśli jednak ktoś myśli, że Fabijańskiemu zabrakło pieniędzy, jest w błędzie. Aktor po prostu nie lubi gromadzić pamiątek po swych byłych i po rozstaniu woli się ich pozbyć”

Źródło: Fakt, Instagram Sebastiana Fabijańskiego, Maffashion

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej