Fabijański usunął się w cień i zniknął: „nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem”

4 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

W połowie lipca Sebastian Fabijański za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych przeprosił swojego syna i pożegnał z fanami. Teraz na Instagramie aktora pojawiło się nowe oświadczenie. Fabijański nie będzie prowadził już swojego profilu, a jedynie go autoryzował.

Afera z Rafalala i Fabijańskim

Od kilku tygodni aferą, której głównymi bohaterami byli Sebastian Fabijański, Rafalala i Maffashion żyła cała Polska. Wszystko zaczęło się od tego, jak kilka miesięcy wcześniej znana transseksualistka zamieściła w sieci nagranie z aktorem. Przez długi czas Sebastian milczał i niechętnie wyspowiadał się w tej kwestii, jednak w końcu zdecydował się udzielić szczerego wywiadu, w którym przyznał, że pomiędzy nim a Rafalalą do niczego nie doszło. Fabijański wyznał jednak, że zdradzał matkę swojego dziecka, a wkrótce okazało się, że także Maffashion miała romans.

Rafalala również nie miała zamiaru milczeć i udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich odniosła się do synka Maffashion, a słowa o dziecku wyjątkowo rozjuszyły blogerkę, która postanowiła ostro zareagować i przekazała sprawę w ręce prawników. Transseksualna skandalistka widocznie nie przejęła się pismem, które otrzymała i zwróciła się do Kuczyńskiej, aby ta przestała ją starczyć, podkreślając, że Maffashion ma na jej punkcie obsesję.

Zobacz także: Rafalala pokazała pismo od prawników Maffashion!

Fabijański znika z Instagrama

Skandal, którym przez kilka tygodni żyły wszystkie media w kraju, wpłynął na wszystkich jego członków, w tym także na Fabijańskiego. Aktor, który jeszcze w lipcu zapewniał swoich obserwatorów, że po otrzymanym od nich ogromnym wsparciu nie zniknie z mediów społecznościowych, po zaledwie kilku dniach pożegnał się ze swoimi fanami, a wcześniej przeprosił swojego syna.

„Oddałbym wszystko, żeby zaoszczędzić mojemu synowi tego, co się dziś dzieje. Przepraszam.” – napisał, po czym dodał: „Na mnie czas. Bez odbioru”

Teraz na profilu Fabijańskiego pojawiło się nowe oświadczenie. Okazuje się, że aktor przekazał prowadzenie swojego Instagrama komuś innemu. On sam będzie jedynie autoryzował swój profil.

„Ważne. Profil @sebastian.fabijanski.official nie jest już prowadzony przez Sebastiana. Jest przez niego jedynie autoryzowany. Niestety nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem za pośrednictwem tego profilu” – napisano

Fabijański zrezygnował z prowadzenia Instagrama
Zdjęcie Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański, fot. AKPA

źródło: Instagram Sebastiana Fabijańskiego/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej