Połącz się z nami

Godlewska znowu pokazała biust! Tym razem przesadziła?

Małgorzata Godlewska

Moda i uroda

Godlewska znowu pokazała biust! Tym razem przesadziła?

Małgorzata Godlewska słynie z kontrowersyjnych zdjęć, na których pokazuje sporo ciała. Zobaczcie kolejne z nich, które należy zaliczyć do tych najbardziej odważnych! Godlewska znowu pokazała biust!

Małgorzata to jedna z sióstr Godlewskich, która wywołała niemałe poruszenie wokół własnej osoby w polskim show-biznesie. Początkowo zasłynęła dzięki publikowaniu swoich nagrań, na których wraz z siostrą wykonywały covery znanych przebojów. Godlewskie zazwyczaj decydowały się na odważne stroje i ekspresyjną mimikę oraz gesty. Następnie drogi sławnych sióstr rozeszły się. Monika zrezygnowała z nagrywania kolejnych utworów, a Małgorzata zaczęła nagrywać solo.

Małgorzata słynie jeszcze z innej aktywności. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie ma aż 188 tysięcy obserwujących. Zdjęcia Małgorzaty różnią się od innych, znanych osobowości. Małgorzata lubi eksponować swoją sylwetkę. Co bądź dodaje na swój profil na Instagramie zdjęcia, które odsłaniają jej kobiece krągłości. Dodatkowo celebrytka nie boi się odważnych póz, co nie zawsze podoba się internautom. Co ciekawsze, często decyduje się na zaczepny i dwuznaczny opis do zdjęcia. Sama Małgorzata dba o to, by zamieszanie wokół jej osoby nie gasło. Na przykład ostatnio informowaliśmy Was, kiedy Godlewska pokazała swoje dorodne piersi i po raz kolejny zszokowała internautów – o tym możecie przeczytać TUTAJ!

Godlewska znowu pokazała biust!

Na jednym z najnowszych zdjęć Małgorzata po raz kolejny szokuje. Tym razem zaprezentowała się w stylizacji, która znowu eksponuje jej nagie, sztuczne piersi. Dodatkowo zdecydowała się ona na bardzo kontrowersyjny opis do zdjęcia:

„Nie pij 🍹⛔, nie pal 🚭, bądź grzeczna…🤪 To chociaż do kościoła pójdę 💒. Które parafie lepiej omijać 👼?”

Choć niektóre zdjęcia wywołują niemałe zamieszanie wśród internautów i falę hejtu, Małgorzata za każdym razem może liczyć na swoich wiernych fanów, którzy stają za nią murem:

„Piękna i tajemnicza 🔥🔥🔥😍😍😍”

„Piękna!!!!😍❤️❤️❤️”

„zbytnio nie przepadam za tym co wstawiasz alee to zdjęcie mi się jakoś podoba 🤔🤷🏻‍♀️”

A Wy, co uważacie o najnowszym zdjęciu Małgorzaty?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry