Połącz się z nami

„Hotel Paradise” Dwie pary poszły na całość! Łóżkowe sceny w rajskim hotelu!

Rozrywka

„Hotel Paradise” Dwie pary poszły na całość! Łóżkowe sceny w rajskim hotelu!

Nie da się ukryć, że to było tylko kwestią czasu kiedy uczestnicy randkowego programu dadzą ponieść się emocjom. W dzisiejszym odcinku widzowie będą świadkami scen łóżkowych dwóch par, które pójdą na całość! Zobaczcie, kto zdecydował się na ten odważny krok w przód w swoim związku! „Hotel Paradise” Dwie pary poszły na całość!

Druga edycja „Hotelu Paradise” leci na naszych ekranach od 31 sierpnia. Uczestnicy, którzy zdecydowali się na udział w randkowym show, mają zapewniony cały wachlarz emocji, których bez wątpienia nie brakuje w tym programie. Co więcej, w balijskim hotelu nie tylko żegnamy się z uczestnikami, ale również co jakiś czas poznajemy nowych. Osoby, które wchodzą do programu, często potrafią w nim nieźle namieszać.

W tym tygodniu w rajskim hotelu mamy następujące pary: Julia i Kamil, Dominika i Adam, Sonia i Krystian, Ania i Ivan oraz Artur, który jest singlem. Zaznaczmy, że pomimo ostatniego przeparowania, które było spowodowane wejściem nowego uczestnika do programu, nie zmieniło to nic w relacji Artura i Dominiki. Dziewczyna z chęcią nocuje w chatce singla i trzeba przyznać, że ten związek rozwija się bardzo dynamicznie.

Uwagę widzów zwracają również Julia i Kamil. Ta dwójka cały czas się poznaje i wydawałoby się, że dziewczyna nie do końca jest pewna swojego partnera. Jednak ostatnia noc w rajskim hotelu może rozwiać wszelkie wątpliwości! Zobaczcie!

„Hotel Paradise” Dwie pary poszły na całość!

Prowadząca program Klaudia El Dursi jakiś czas temu w jednym z wywiadów zdradziła, że widzowie mogą w tej edycji liczyć na gorące noce w balijskim hotelu. Jak się okazuje, nie rzucała słów na wiatr. W dzisiejszym odcinku dwie par poszły na całość!

Widzowie będą świadkami intymnych uniesień Artura i Dominiki. Od kiedy dziewczyna została sparowana z nowym uczestnikiem, chętnie spędza czas w singlówce z Arturem. To właśnie tam poszli oni na całość, a widzowie będą mogli zobaczyć ich intymne uniesienia w wannie.

ródło:
https://player.pl/playerplus/hotel-paradise/hotel-paradise-extra-odcinki,24597/odcinek-21,S02E21,185166

Jak się okazuje, tej nocy również Julia i Kamil nie próżnowali. Po burzliwej dyskusji ta dwójka również wyląduje w łóżku!

ródło:
https://player.pl/playerplus/hotel-paradise/hotel-paradise-extra-odcinki,24597/odcinek-21,S02E21,185166

Zaskoczeniem również jest to, że Sonia i nowy uczestnik, Adam dadzą się ponieść chwili. W nocy w sypialni Adama na gorącym uczynku przyłapie ich Artur. Bez wątpienia ten odcinek programu zaskoczy niejednego widza!

Źródło:
https://player.pl/playerplus/hotel-paradise/hotel-paradise-extra-odcinki,24597/odcinek-21,S02E21,185166

Dodajmy, że dzisiejszy odcinek „Hotelu Paradise” będzie leciał na naszych ekranach o godzinie 20:45! Od 6 października odcinki będą emitowane o 20:30!

Jesteście fanami „Hotelu Paradise”? Co myślicie o parach, które dały się ponieść chwili?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry