Połącz się z nami

Jak wyglądają teraz aktorzy „Mody na Sukces”? Zobaczcie jak zmieniły się gwiazdy popularnego niegdyś serialu.

Rozrywka

Jak wyglądają teraz aktorzy „Mody na Sukces”? Zobaczcie jak zmieniły się gwiazdy popularnego niegdyś serialu.

Na pewno każdy pamięta „Modę na sukces”, kultową operę mydlaną nadawaną na antenie TVP, której gwiazdy serialu cieszyły się wielką popularnością, a ich losami interesował się swego czasu nie jeden z nas. Jak zmienili się na przestrzeni lat aktorzy wcielający się w główne role? Jesteście ciekawi jak wyglądają teraz! Przekonajcie się sami!


„Moda na sukces” to amerykańska opera mydlana, która w USA swoja premierę miała w 1987 roku i jest nadawana tam do dnia dzisiejszego. Serial nadawany był w prawie 100 krajach, miedzy innymi również w Polsce, goszcząc na antenie TVP 20 lat. „Bold and the Beautiful”, bo tak brzmi oryginalny tytuł tasiemca, w polskiej telewizji można było oglądać od września 1994 roku do grudnia 2014 roku, kiedy to kończąc na odcinku 6047 został zdjęty z anteny z uwagi na malejącą oglądalność. Wierni fani nie zostali całkowicie pozbawieni śledzenia losów bohaterów swojego ulubionego serialu, bo można go w dalszym ciągu zobaczyć tylko na platformie internetowej Player.pl. Na początku tego roku w Stanach Zjednoczonych twórcy tej jednej z najpopularniejszych telenoweli na świecie świętowali 8000 odcinek, w Polsce w tym czasie do zobaczenia był odcinek 7037.

Pierwsza czołówka serialu do zobaczenia tutaj:

Telewidzów bardzo szybko zaciekawiła historia rodziny Forresterów, założycieli prestiżowego domu mody. Kultowa telenowela opowiada losy nestora rodu i właściciela domu mody Erica Forrestera (John McCook), jego żony Stephanie (Susan Flannery), syna Ridge’a (Ronn Moss), a także kobiet jego życia: Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) i  Taylor Hayes (Hunter Tylo).

Zobaczcie jak wyglądają po latach bohaterowie serialu?

Eric Forrester, grany przez Johna McCook’a, który dziś ma 75 lat i w dalszym ciągu występuje w serialu, a jak wygląda? Zobaczcie!

Stephanie Forrester w rolę której wcieliła się Susan Flannery. Susan w tym roku kończy 80 lat, jest laureatką Złotego Globu, czterokrotną laureatką nagrody Emmy dla najlepszej amerykańskiej aktorki serialowej, a w „Modzie na sukces” występowała od 1987 do 2012 roku, wyreżyserowała nawet kilka odcinków.

Do 2012 roku w rolę Ridge’a Forrester’a wcielał się Ronn Moss i to on właśnie jest szerzej znany polskim telewidzom. Ronn po 25 latach odszedł z obsady „Mody na sukces”, jednak rola przyniosła mu wielką sławę i uznanie. A jak wygląda dzisiaj niegdyś obiekt westchnień wielu pań.

Katherine Kelly Lang (58 lat) grająca Brooke Logan występuje w telenoweli od samego początku, aż do dnia dzisiejszego.

Hunter Tylo grajaca Panią doctor Taylor Hades, ma obecnie 57 lat i również w dalszym ciągu możemy zobaczyć na ekranie w nowej wersji „Mody na sukces”. A jak się zmieniała? Zobaczcie!

View this post on Instagram

Hunter (Taylor)

A post shared by The Bold & the Beautiful Fans (@boldandbeautifulfans) on

Gwiazdy serialu zmieniały się przez lata na oczach telewidzów, tworząc ze sobą różne koligacje i romanse, jak to w operach mydlanych bywa.

Mimo, iż nie wszyscy przedstawieni aktorzy mają okazję spotykać się nadal na wspólnym planie zdjęciowym, to cenią sobie swoje towarzystwo i z sentymentem wspominają wspólną długoletnią pracę. Zobaczmy kilka zdjęć ze spotkań po latach.

View this post on Instagram

@katherinekellylang @johnmccook44 miss my family

A post shared by ronn moss (@ronnmoss) on

I co sądzicie o obecnym wyglądzie największych gwiazd kultowej Opery Mydlanej, bo tak z pewnością możemy nazwać „Modę na Sukces”?

Mimo upływu lat wyglądają bardzo dobrze, ale czy to zasługa genów czy ingerencji skalpela, oceńcie sami!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry