Połącz się z nami

Jak wyglądała Lexi Domańska przed ingerencją chirurga plastycznego? Możecie być zaskoczeni!

Moda i uroda

Jak wyglądała Lexi Domańska przed ingerencją chirurga plastycznego? Możecie być zaskoczeni!

W końcu na ekranach TVN7 pojawił się wyczekiwany reality-show „Hotel Paradise”. Nie da się ukryć, że uwagę widzów przykuła jedna z atrakcyjniejszych uczestniczek, która nie stroni od zabiegów upiększających! Jak wyglądała Lexi Domańska przed metamorfozą?

Zobaczcie jak wyglądała Lexi bez powiększonych piersi oraz licznych tatuaży, które obecnie zdobią jej ciało! Możecie być zaskoczeni.

Za nami pierwszy odcinek programu „Hotel Paradise”, w którym poznaliśmy łącznie dziewięcioro uczestników. Widzom przedstawieni zostali: Aleksandra “Lexi” Domańska, Krzysztof “Chris” Ducki, Adam Radziszewski, Aleksandra Kiepura, Viola Nowasielska, Łukasz Kobus, Sandra Mosakowska, Marietta Witkowska oraz Maciej Kindler.

Po przyjeździe uczestników do Hotelu Paradise, single postanowili lepiej się poznać, aby nawiąząć relacje i nie pozostać w programie samotną osobą. Gdy nadszedł czas „Rajskiego rozdania”, poznaliśmy wybory kobiet, które jako pierwsze decydowały, z kim chcą spędzić kolejny tydzień. Relację z pierwszego odcinka oraz wybory uczestników znajdziesz tutaj.

Jak wyglądała Lexi Domańska przed interwencją chirurga plastycznego?

Nie da się ukryć, że spore zainteresowanie widzów przyciągnęła 23-letnia Lexi (Aleksandra Domańska), która pierwsza pojawiła się w rajskim hotelu. Jak zdradziła, na co dzień mieszka Warszawie i jest office menagerem w dwóch firmach. Jeszcze jako nastolatka związała się z modelingiem, ale biust, który powiększyła, uniemożliwił jej dalszą karierę na wybiegu. Jak zauważyć możemy na jej instagramowym profilu, blondynka chętnie bierze udział w sesjach fotograficznych, na którym ochoczo eksponuje swoje ciało.

Jak przyznała sama uczestniczka „Hotelu Paradise”, sporo zmieniła w swoim obecnym wyglądzie. Lexi jest posiadaczka licznych tatuaży, które zdobią jej ciało, powiększonych piersi oraz ust.

Na jej profilu Lexi w mediach społecznościowych znaleźliśmy zdjęcie, przedstawiające jej wygląd przed zmianami, którym się poddała. Zobaczcie sami!

View this post on Instagram

#goodnight

A post shared by @ lexi.alexi on

Która odsłoną uczestniczki reality-show podoba się Wam bardziej?

Oglądaliście pierwszy odcinek „Hotel Paradise”? Chociaż z pewnością program nie zdążył się jeszcze „rozkręcić”, na razie widzowie są srodze zawiedzeni. Więcej o tym znajdziesz w tym miejscu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry