Połącz się z nami

Jędrek ,,Kanapowcy’’: [wiek, czym się zajmuje, Instagram]

Opisy gwiazd

Jędrek ,,Kanapowcy’’: [wiek, czym się zajmuje, Instagram]

Jędrek to kolejny śmiałek, który zdecydował się wziąć udział w programie ,,Kanapowcy’’, którego pierwsza edycja, szybko stała się hitem na antenie TTV. W drugim sezonie telewidzowie poznają kolejnych bohaterów chcących zadbać nie tylko o lepszą formę, ale i własne zdrowie. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jednym z nich, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Jędrek ,,Kanapowcy’’: wiek

Jego prawdziwe imię to Andrzej, lecz przedstawia się i wszyscy zwracają się do niego właśnie Jędrek. Z informacji pochodzących z oficjalnej strony stacji TTV, możemy dowiedzieć się, że Jędrek ma 31 lat. Jak wszyscy z uczestników najnowszej edycji programu, pochodzi z Podhala. Konkretnie, mieszka  i pracuje w Gliczarowie Górnym. Nie ukrywa, że jedzenie jest czymś, co sprawia mu bardzo dużą przyjemność, a ilości jakie jest w stanie pochłaniać negatywnie wpływają nie tylko na jego formę fizyczną, ale także zdrowie.

Jędrek ,,Kanapowcy’’: czym się zajmuje?

Okazuje się, że mimo wszystko życie Andrzeja nie polega tylko na zaleganiu na kanapie przed telewizorem. Na co dzień pracuje w branży budowlanej, lecz dorabia sobie również dorywczo. Co ciekawe, należy do kapeli góralskiej, z którą prawie co weekend zabawia gości na weselach i imprezach okolicznościowych. W trakcie obowiązków zawodowych nie odmawia sobie kalorycznych przekąsek i napojów, które potrafi pochłaniać w rekordowych ilościach.

Jędrek ,,Kanapowcy’’

Do programu zgłosił się z nadzieją, że jak niektórzy uczestnicy pierwszej edycji programu ,,Kanapowcy’’ zmieni swoje życie i zadba zarówno o formę, jak i co najważniejsze o własne zdrowie. Uwielbia słodkie batoniki, napoje energetyczne i popcorn. Jego wielką słabością są kotlety de volaille, których potrafi zjeść aż pięć naraz. Na chwilę obecną, jego waga pokazuje ponad 118 kilogramów, jednakże głęboko wierzy, że wraz z innymi uczestnikami wykaże się silną wolną i przejdzie spektakularną metamorfozę. Premiera drugiego sezonu już 10 października na antenie TTV!

Jędrek ,,Kanapowcy’’: Instagram

Pierwsze publiczne zdjęcia Jędrka możemy znaleźć na Instagramie na oficjalnym koncie programu ,,Kanapowcy’’, prowadzonym pod nazwą @kanapowcy_ttv_official.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry