Połącz się z nami

Kamińska POKAZAŁA partnera! To NIE ZDARZA SIĘ często!

News

Kamińska POKAZAŁA partnera! To NIE ZDARZA SIĘ często!

Julia Kamińska nie jest wylewna w ukazywaniu swojego związku. Dbając o prywatność pilnuje się unikając wspólnych sesji, wywiadów czy uczestnictwa w imprezach. Aktorka stroni od szumu wokół własnej miłości. Zadziwiła wszystkich dodając wspólne zdjęcie z ukochanym! Zobaczcie co u nich!

https://www.instagram.com/p/Bw5NEIxhywK/

Zakochani poznali się na planie serialu „BrzydUla”. Partner, Piotr Jasek był scenarzystą przy kręceniu produkcji i od wtedy między nimi rozpętało się niemałe uczucie. Między zakochanymi jest spora różnica wieku, bo aż 20 lat! Kiedy spotkali się młodziutka Kamińska miała zaledwie dwadzieścia kilka lat, a Jasek był już dojrzałym mężczyzną.
Przyczyniło się to do wielu plotek, mówiono nawet, że Julia nie mogła podjąć gorszego wyboru…

https://www.instagram.com/p/ByBBe1hhk4W/

Zakochani jednak, na przekór wszystkim w dalszym ciągu tworzą niezwykle udany związek, który trwa do dziś, czyli już przeszło dziesięć lat!
Przyjemność oglądać wspólnie parę mieliśmy kilka dni temu, kiedy ukochany Kamińskiej kończył 52 lata! W jego urodziny para pozuje do selfie, w klimacie morskich fal. Kamińska podpisała zdjęcie:

„Ten gość miał wczoraj urodziny. Żeby nie przedłużać, napiszę tylko, że jest #najwspanialszy #najmądrzejszy #najzdolniejszy #najmilszy #najprzystojniejszy #najlepiejpiszący #najpiękniejszemaoczy #jestmoimulubionympoetą #jestmoimulubionymscenarzystą #jestmoimulubionymgeneralnieczłowiekiem.”

https://www.instagram.com/p/ByvRYoBBCmX/

Fani gwiazdy przyznali, że wybrała idealne miejsce na świętowanie urodzin i składali serdeczne życzenia Piotrowi!
Widać, że para świetnie czuje się w swoim towarzystwie. Ich miłość kwitnie z roku na rok. Na językach ludzi coraz częściej słychać przypuszczenia czy czasem para nie planuje ślubu, a następnie dziecka? Na razie niestety wszystko to pozostaje osnute wielką tajemnicą!

https://www.instagram.com/p/Bg1dLPJnh18/

Życzymy kolejnych owocnych lat Piotrze i Julii, wiele szczęścia i miłości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry