Połącz się z nami

Kinga Rusin robi eko święta – „snop siana zamiast choinki”!

Z życia gwiazd

Kinga Rusin robi eko święta – „snop siana zamiast choinki”!

Kinga Rusin robi eko święta! Nie ma w tym nic dziwnego, przecieć to laureatka Róży Gali w roku 2019 w kategorii Online. Zdobyła ją dzięki szerzeniu ekologicznego podejścia do życia oraz zwiększaniu świadomości ludzi na temat ekologii.

Kinga Rusin robi eko święta

Udzieliła wyjątkowego wywiadu Gali, w którym zdradza swój sposób na przeżycie świąt Bożego Narodzenia w sposób zgodny z szacunkiem dla środowiska. Zdradza milionom Polaków jak wyprawić świetne święta dla swoich bliskich, bez niepotrzebnego zaśmiecania środowiska.

View this post on Instagram

UWAGA‼️‼️Nasza cera potrzebuje innej ochrony w ciągu dnia i różnej dawki witamin w nocy. Dlatego w Pat&Rub mamy dwa podstawowe kremy: 💚na dzień i zupełnie inny 💚na noc. Całkowicie różnią się od siebie nie tylko składem, zawartością i stężeniem substancji aktywnych💪🏻 ale również konsystencją i formułą (dzienny to olej w wodzie a nocny, bogatszy to woda w oleju). Ich podstawową różnicą jest przede wszystkim odmienne działanie. 💚Krem na dzień ma działanie ochronne, napinające, liftingujące, matujące tak, aby pięknie wyglądać w ciągu dnia. Krem na noc💚 z kolei pełni funkcję naprawczą, regenerującą (peptydy), pobudzającą syntezę elementów strukturalnych skóry (witaminy), odżywczą. Nocą skóra jest najlepiej ukrwiona, zaczyna intensywnie pracować. To właśnie podczas snu wzrasta jej temperatura i poprawia się mikrokrążenie, dzięki czemu lepiej wchłania cenne substancje z bogatego kremu na noc z linii FACE. Komórki dzielą się szybciej, naprawiają szkody, których skóra doznały w ciągu dnia, pełną parą neutralizują wolne rodniki, odbudowuje się też warstwa lipidowa naskórka. W tym procesie potrzebuje wspomagania – to główny powód, dla którego stosujemy nasz 💚kremy na noc z linii FACE W ciągu dnia podstawowa rola skóry, a więc też wspomagających ją kremów to regulacji poziomu nawilżenia i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Ważnymi składnikami naszego 💚kremu na dzień z linii FACE są substancje neutralizujące szkodliwe działanie wolnych rodników pochodzących z zanieczyszczonego środowiska (spalin, dymu papierosowego) i tworzących się pod wpływem promieniowania UV. Wolne rodniki utleniają włókna kolagenowe, niszczą błony komórkowe i enzymy. Jeden krem nie jest w stanie zaspokoić zupełnie innych potrzeb skóry w ciągu dnia i w nocy. Zaufajcie naukowcom❗️, technologom❗️, tysiącom badań❗️ i doświadczeń❗️. Innego wyjścia nie ma. Ci to twierdzą inaczej albo się nie znają albo próbują z jakiś powodów wprowadzić Was w błąd. Postaw na sprawdzone i naukowo udowodnione💯. Spróbuj podstawowej pielęgnacji Pat&Rub, której zaufało już ponad 100 tysięcy klientów! Zapraszam do naszego sklepu www.patandrub.eu i stacjonarnie do Sephory💚

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin święta Bożego Narodzenia

Mimo, że do Wigilii został jeszcze miesiąc, to nic nie stoi na przeszkodzie wielkim centrom handlowym, aby zasypywać nas świątecznymi ofertami oraz dekoracjami. Niestety, kryzys ekologiczny stał się już problemem ludzkości, a śmieci produkowane podczas świąt z pewnością się do tego przyczynią. Co zatem zrobić, aby uniknąć ekologicznej katastrofy podczas przygotować do Bożego Narodzenia? Kinga Rusin robi eko święta i zdradza na nie swój przepis!

Kinga Rusin ekologia

Prezenterka słynie do swojego zamiłowania do produktów naturalnych oraz propagowania ekologicznego podejścia do życia. Sama jest tego świetnym przykładem, gdyż chociażby stara się minimalizować ilość odpadów. Pierwszym trickiem, który stosuje jest niemarnowanie papieru do pakowania upominków. Co więcej, okazało się, że w jej domu podczas rozpakowywania prezentów, nie rozrywa się papieru. W ten sposób można go użyć jeszcze drugi raz! Oprócz recyklingu, Kinga poleca również całkowite zrezygnowanie z kupna choinki. Stara się w ten sposób uświadomić ludziom to, że większość ze świątecznych drzewek rośnie na szkodliwych dla świata plantacjach. Mało tego, wiele z nich trafia do naszych domów również z nielegalnej wycinki! Poza tym, dekoracja drzewek nie jest polską, lecz niemiecką tradycją. W naszym kraju w domu stawiano bowiem snop siana!

Co sądzicie o ekologicznym podejściu prezenterki? Według nas to świetne, że Kinga Rusin robi w swoim domu eko święta i stara się szerzyć świadomość o tak ważnym fakcie, jakim jest ekologia!

https://www.instagram.com/p/B5Hl0XCl6EK/?utm_source=ig_web_copy_link

źródła zdjęć: Instagram


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry