Klaudia Majchrzak: [wiek, związki, True Love, Instagram]

4 maja 2023
Przez: : M.J

Klaudia Majchrzak to uczestniczka pierwszej edycji miłosnego reality-show True Love. Kim jest, ile ma lat i czym się zajmuje?

Klaudia Majchrzak: wiek

Uczestniczka pierwszej edycji True Love ma 27 lat i pochodzi z Wrocławia. Jest kobietą, która ceni sobie niezależność i okazuje się, że pracowała na nią przez lata. O kiedy skończyła 19 lat jest samodzielna, a sukces zawdzięcza tylko samej sobie.

Klaudia była także uczestniczką konkursu Miss Województwa dolnośląskiego, gdzie zdobyła tytuł III Wicemiss. Wolny czas spędza w towarzystwie przyjaciół. Jeździ na nartach i snowboardzie, a latem korzysta z uroków kitesurfingu.

Jest romantyczką z trudnych charakterem, ale za to ma miękkie serce. Jest idealistą. Określa siebie jako ambitną i zapracowaną bizneswoman, a na co dzień jest specjalistką ds. sprzedaży kredytów i leasingu.

Klaudia Majchrzak: związki

Do czasu udziału w programie Klaudia była w dwóch poważnych związkach. Od roku jest singielką i cały czas marzy o znalezieniu prawdziwej miłości. Choć sama zdaje sobie sprawę, że jest wymagająca i wybredna, do doskonale wie, czego chce od przyszłego związku.

Szuka relacji, która będzie oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i szczerej miłości. W mężczyźnie najbardziej sobie ceni przedsiębiorczość i empatyczność. Zwraca także u mężczyzn uwagę na wysportowaną sylwetkę.

Klaudia Majchrzak: True Love

27-latka dołączyła do mieszkańców kolumbijskiej willi już w trakcie trwania programu. Choć na początku trudno jej było stworzyć udaną relację, to finalnie podczas ostatniej Ceremonii Miłości wybrała Maksyma i to właśnie wraz z nim dotarła do finałowego tygodnia.

ZOBACZ TAKŻE: „True Love”: Kto wygra pierwszą edycję? Tak typują widzowie!

Czy to właśnie Klaudia i Maksym wygrają pierwszą edycję True Love? O tym przekonamy się już 8 maja o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Klaudia Majchrzak: Instagram

Dziewczyna na Instagramie prowadzi dwa profile. Jeden z nich dotyczy jej udziału w programie, a znajdziecie go pod nazwą #klaudia.truelovepl. Kolejne konto Klaudii to #chrzaczi, gdzie publikuje więcej zdjęć z życia prywatnego.

Źródło: player.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej