Połącz się z nami

Krystian ,,Kanapowcy’’: [wiek, czym się zajmuje, Instagram]

Opisy gwiazd

Krystian ,,Kanapowcy’’: [wiek, czym się zajmuje, Instagram]

Krystian z programu ,,Kanapowcy’’ na oczach telewidzów będzie miał niezwykłą szansę zmienić swoje życie na lepsze. Jeśli tylko uda mu się utrzymać dyscyplinę i wytrwać w postanowieniach, efekt eksperymentu, który podejmie na antenie TTV, jest gwarantowany. Jeśli chcecie dowiedzieć się, ile ma lat, jaka jest jego waga i czym zajmuje się na co dzień, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Krystian ,,Kanapowcy’’: wiek

Okazuje się, że mężczyzna podobnie, jak jego dwóch kolegów pochodzi i na co dzień mieszka w Nowym Targu. Z oficjalnej strony programu ,,Kanapowcy’’ dowiemy się również, że ma 26 lat. Wiedzie życie singla i nie ukrywa, że w przyszłości chciałby znaleźć swoją drugą połówkę. Niewątpliwie, to mogłoby wpłynąć na jego pewność siebie i zmotywować go do dbania o własną sylwetkę.

Krystian ,,Kanapowcy’’: czym się zajmuje?

Ważną częścią jego spokojnego życia na Podhalu wypełnia praca. Krystian zarabia na życie zajmując się rozbiórką starych szop. Wydaje się więc, że chociaż tam ma zapewniony wysiłek fizyczny. Wszystko wskazuje na to, że jest zadowolony z funkcji, jaką pełni w swoi zespole. Nie da się ukryć, że w okolicy miejsca jego zamieszkania nie brakuje stałych zleceń.

Krystian ,,Kanapowcy’’: partnerka

Jak już wspominaliśmy, dotychczas żadnej z pań nie udało się zająć miejsca w sercu jednego z uczestników programu ,,Kanapowcy’’. To oraz zadbanie o swoją sylwetkę, a co za tym idzie również o zdrowie, jest jego celem na najbliższą przyszłość.

Krystian ,,Kanapowcy’’

Na chwilę obecną, jego waga wynosi 103 kilogramy. Mimo, iż wielu internautów twierdzi, że po zdjęciach zamieszczonych w sieci nie widać, aby miał problem z nadwagą, on zdecydował się poddać programowi treningowemu i sprawdzić, czy stać go na pięć miesięcy ciężkiej pracy zakończonej sukcesem.

Krystian ,,Kanapowcy’’: Instagram

Na chwilę obecną, nie wiadomo jeszcze, czy prowadzi swój profil na Instagramie. Jego zdjęcia znajdziemy na oficjalnym koncie @kanapowcy_ttv_official.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry