Połącz się z nami

Kulisy małżeństwa Małgorzaty Sochy – aktorka wzięła sprawy w swoje ręce!

Kulisy małżeństwa Małgorzaty Sochy

Z życia gwiazd

Kulisy małżeństwa Małgorzaty Sochy – aktorka wzięła sprawy w swoje ręce!

Kulisy małżeństwa Małgorzaty Sochy! Okazuje się, że partnerowi aktorki wcale nie spieszyło się stanąć na ślubnym kobiercu. Wówczas Gosia postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Poznajcie ich niesamowitą historię!

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Swoją popularność zyskała występując głównie w serialach. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Największą rozpoznawalność zyskała, wcielając się w rolę Zuzanny w serialu „Na Wspólnej”, w którym gra już od 2007 roku. Gosię możemy również oglądać w takich produkcjach jak „Przyjaciółki” czy „Tylko miłość”. Od niedawna jest również ambasadorką marki „Apart”.

Zobacz także: Małgorzata Socha jest w ciąży? Posypały się gratulacje, aktorka skomentowała!

Kulisy małżeństwa Małgorzaty Sochy

Aktorka od lat związana jest z Krzysztofem Wiśniewskim. Gosia poznała swojego obecnego męża mając zaledwie 16 lat. Po wielu wspólnych latach razem, para pobrała się w 2008 roku. Okazuje się jednak, że Krzysztof wcale nie spieszył się z małżeństwem, dlatego Małgorzata postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Jak informuje magazyn „Świat i Ludzie”, aktorka sama podjęła decyzję o ślubie, a także sama znalazła i zarezerwowała salę weselną. Swojemu partnerowi dała bardzo mało czasu na przemyślenie decyzji o ślubie.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – czytamy w magazynie „Świat i Ludzie”.

„Co by było, gdyby powiedział nie? Myślę, że byśmy się rozstali. To byłby dla mnie sygnał, że nie traktuje tego związku poważnie” – dodała aktorka.

Ich małżeństwo trwa już od 12 lat i Małgosia z Krzysztofem są szczęśliwi. Wspólnie wychowują 7-letnią Zosię, 5-letnią Basię i 2-letniego Stasia.

Spodziewaliście się takiej historii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry