Połącz się z nami

Lexi pokazała biust w całej okazałości! Nie za odważnie? [Hotel Paradise]

Lexi z "Hotelu Paradise"

Moda i uroda

Lexi pokazała biust w całej okazałości! Nie za odważnie? [Hotel Paradise]

Lexi pomimo tego, że bardzo szybko odpadła z reality-show „Hotel Paradise” nie daje nam o sobie zapomnieć. Tym razem pochwaliła się bardzo odważnym zdjęciem, na którym zaprezentowała swój biust w całej okazałości! Nie za odważnie? Lexi pokazała biust w całej okazałości!

Lexi, a tak naprawdę Aleksandra Domańska w „Hotelu Paradise” pojawiła się jako pierwsza uczestniczka. Od razu zwróciła na siebie uwagę mężczyzn i nic w tym dziwnego. Zgrabna sylwetka, plus liczne tatuaże oraz zrobione piersi i usta od razu rzucały się w oczy. Chociaż początkowo wydawało się, że nawiąże bliższą relację z Chrisem, to jak już wiemy, tak się nie stało, a ona jako jedna z pierwszych dziewczyn musiała opuścić rajski hotel.

Już w programie dało się zauważyć, że Lexi nie wstydzi się swojego ciała. Na jej profilu w mediach społecznościowych również możemy zobaczyć, że nagość nie jest dla niej tematem tabu. Jej profil w tym momencie obserwuje ponad 75 tysięcy internautów. To właśnie tam dziewczyna raczy ich gorącymi fotkami. Tym razem posunęła się o krok dalej i zaprezentowała swoje piersi w całej okazałości!

Lexi pokazała biust w całej okazałości!

Na Instagramie Lexi pojawiło się zdjęcie ze słonecznej Kalifornii. Jednak to nie widok palm i wybrzeża zwraca uwagę, ale jej nagi biust, który pokazała, ledwo go zasłaniając czarnymi gwiazdami.

Pod tym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. O ile większość z nich to te pozytywne, to publikując tak odważne zdjęcie, dziewczyna doskonale wiedziała, że naraża się również na hejt:

„Mimo że nie jestem za tym, żeby kobiety pokazywały swoje wdzięki w internecie, to muszę przyznać, jesteś piękna ;)”

„Owszem ciało ładne. Ale taka fotka to chyba dla ukochanego ? […] Ciężko będzie Ci spotkać wartościowego faceta.”

„Nie wstyd ci, że pokazujesz tak siebie ? 🔥”

Coś nam mówi, że to nie ostatnia tak odważna fotografia uczestniczki programu „Hotel Paradise”.

Co myślicie, o tak odważnych zdjęciach Lexi? Nie za odważnie?

TUTAJ zobaczycie kolejne odważne zdjęcie dziewczyny!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry