Połącz się z nami

Lexi uwielbia rozbierane sesje! Zobaczcie te gorące zdjęcia!

Moda i uroda

Lexi uwielbia rozbierane sesje! Zobaczcie te gorące zdjęcia!

Ostatnio na ekranach stacji TVN7 pojawiło się nowe reality-show, które momentalnie wzbudziło wiele kontrowersji. Jedna z uczestniczek, która nie stroni od zabiegów upiększających, zdecydowanie przyciągnęła uwagę widzów. Zobaczcie, co atrakcyjna blondynka umieszcza w sieci. Lexi uwielbia rozbierane sesje!

Aleksandra Domańska znana widzom „Hotelu Paradise” jako Lexi, może pochwalić się odważnymi zdjęciami, na których chętnie eksponuje swoje ciało! Sprawdźcie sami!

Dokładnie 24 lutego widzowie stacji TVN7 mogli zobaczyć premierowy odcinek najnowszego reality-show. Chociaż po pierwszym odcinku „Hotelu Paradise” fani tego typu formatów byli lekko zawiedzeni, już po kolejnym, drugim odcinku wszystko wskazuje na to, że na indonezyjskiej wyspie Bali zaczyna się robić coraz bardziej gorąco.

Jedna z uczestniczek, która wzbudza skraje emocje, zarówno u pozostałych uczestników programu, jak i widzów, jest Lexi. Kobieta ma 23 lata i na co dzień mieszka w Warszawie. Jak przyznała przed kamerami, jest office menagerem w dwóch firmach, ale już jako nastolatka zaczęła pracować jako modelka. Jakiś czas temu Lexi zdecydowała się zacząć ingerować w wygląd i znacząco powiększyła piersi, co uniemożliwiło jej rozwój kariery na wybiegu.

Lexi uwielbia rozbierane sesje!

Widzowie, którzy śledzą losy uczestników w „Hotelu Paradise” z pewnością zauważyli, że single, którzy zgłosili się do programu mogą pochwalić się zgrabnymi sylwetkami oraz przyciągającą wzrok urodą.

Lexi, która kiedyś wyglądała inaczej, powiększyła swój biust oraz ozdobiła ciało licznymi tatuażami. Uczestniczka „Hotelu Paradise” dumna jest ze swojego wyglądu, który zwrócić może uwagę nie jednego matczyny.

Chociaż jak przyznała Lexi, zrezygnowała z zawodowego modelingu, atrakcyjna blondynka wciąż bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych. Gwiazda reality-show od dawna prowadzi swój Instagram, gdzie ochoczo publikuje liczne zdjęcia. Jak widać, Lexi uwielbia rozbierane sesję, gdyż na jej profilu w mediach społecznościowych znaleźć można wiele zdjęć, na których eksponuje swoje ciało.

Zobaczcie gorące zdjęcia Lexi!

View this post on Instagram

Merry X-mas fot @girlzlovevandalz

A post shared by @ lexi.alexi on

Podobają Wam się odważne zdjęcia Lexi? My jesteśmy przekonani, że widzów programu „Hotel Paradise” jeszcze nie raz zaskoczy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry