Połącz się z nami

Lexi zaliczyła już debiut w innym programie TV! W tym samym była też Ada Śledź!

Rozrywka

Lexi zaliczyła już debiut w innym programie TV! W tym samym była też Ada Śledź!

“Hotel Paradise” wystartował już parę dni temu. Teraz możemy się bliżej przyjrzeć uczestnikom, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział. Jak się okazuje, nie wszyscy po raz pierwszy zadebiutowali na szklanym ekranie! Zobaczcie, bo jak możemy się dowiedzieć, Lexi zaliczyła już debiut w innym programie TV! W tym samym była też Ada Śledź i nie jest to “Top Model”! Gdzie je widzieliśmy?

24 lutego wystartował nowy program stacji TVN “Hotel Paradise”. Na Bali, w rajskim hotelu zamieszkało kilku singli, którzy pod stałą obserwacją kamer szukają swojej drugiej połówki. Jak wiadomo, ta produkcja łudząco przypomina inny program, który na naszych ekranach leciał jesienią ubiegłego roku. Mowa tu o “Love Island. Wyspa Miłości”. Pomimo tego, że zasady programów są takie same, to różnią się one drobnymi szczegółami.

W każdym z tych programów była osoba, która wzbudzała duże emocje wśród fanów tego formatu. Na taką osobowość w “Hotelu Paradise” bez wątpienia wyrasta Lexi, czyli Aleksandra Domańska. Dziewczyna od samego wejścia do programu podkreślała, że w wielu sprawach związanych z jej wyglądem ingerował chirurg plastyczny. Liczne tatuaże, sztuczne piersi i duże usta, bez wątpienia od razu rzucają się w oczy.

View this post on Instagram

Jako pierwsza w #hotelparadise pojawiła się Lexi! 🔥 #siodemka #tvn7 #player #hot

A post shared by Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) on

Dziewczyna również bardzo chętnie pokazuje swoje wdzięki na profilu w mediach społecznościowych. Zobaczcie TUTAJ! To właśnie tam mogliśmy się dowiedzieć, że debiut na szklanym ekranie ma już dawno za sobą!

Lexi zaliczyła już debiut w innym programie TV!

Pod jednym ze zdjęć Lexi na jej Instagramie pojawiło się pytanie od internauty, czy przypadkiem nie brała ona udziału w innym programie, który leciał na naszych ekranach. Jak się okazuje dziewczyna, wystąpiła w pierwszym sezonie programu “Apetyt na miłość”, który leciał w stacji TVN Style!

W programie trzy osoby przygotowują wybrane przez siebie potrawy, którymi mają podbić serce singielki lub singla. W pierwszym odcinku programu „Apetyt na miłość”, to właśnie panowie zdobywali serce Lexi. Trzeba przyznać, że tamtego czasu dziewczyna wyglądała nieco inaczej niż teraz. Jak również czytamy:

“Piękna, przebojowa i drapieżna. Patrząc na Olę, aż trudno uwierzyć, że jest sama. – Kiedy mężczyźni widzą moje długie, piękne nogi, bardzo często ubrane w szpilki, do tego krótką sukienkę i blond włosy, nie mają odwagi podejść i zagadać – mówi wprost. Ola jest modelką, a weekendowo tańczy w klubach dla DJ-ów. Nie kryje swojej miłości do tatuaży i… kotów. Do tej pory była w dwóch poważnych związkach. W poszukiwaniu nowej miłości Oli pomaga Michał, zaprzyjaźniony tarocista. Co pokażą karty? Jak wypadną randki, na które pójdzie Ola? Wszystko zależy od Krystiana, Michała i Filipa”.

Tutaj zobaczycie odcinek z Lexi w roli głównej!

Źródło:
https://player.pl/programy-online/apetyt-na-milosc-odcinki,4377/odcinek-1,S01E01,59747
Źródło:
https://player.pl/programy-online/apetyt-na-milosc-odcinki,4377/odcinek-1,S01E01,59747

Również Ada Śledź próbowała swoich sił, jako 18-latka w tej samej produkcji stacji TVN! Jak również wiemy, brała ona udział w “Top Model”.

Źródło:
https://player.pl/programy-online/apetyt-na-milosc-odcinki,4377/odcinek-9,S04E09,80097

Tutaj zobaczycie odcinek z Adą Śledź!

Czy kolejna produkcja z udziałem Lexi przyniesie jej nieco większą popularność? A może to właśnie w “Hotelu Paradise” znajdzie swoją drugą połówkę? O tym przekonamy się już niebawem!

Wiedzieliście, że Lexi i Ada brały udział w programie “Apetyt na Miłość”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry