Połącz się z nami

Maciej Marcjanik: [kim jest?, Iwona Węgrowska, ślub, dzieci]

Opisy gwiazd

Maciej Marcjanik: [kim jest?, Iwona Węgrowska, ślub, dzieci]

Maciej Marcjanik jest partnerem piosenkarki Iwony Węgrowskiej, o której w sieci bardzo często pojawiają się artykuły dotyczące nawet bardzo prywatnych sfer jej życia. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat jej partnera. Jeśli należycie do tego grona, powinniście koniecznie przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Maciej Marcjanik: kim jest?

W jednym z licznych wywiadów udzielonych przez Iwonę Węgrowską, padła informacja, czym zajmuje się jej aktualny partner życiowy. Niewątpliwie, ucieszyło to wielu jej fanów, którzy zastanawiali się, kim jest właśnie Marcjanik. Otóż, okazuje się, że mężczyzna jest biznesmenem. Piosenkarka zapewnia, że praca przynosi mu duże zarobki i bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Maciej Marcjanik i Iwona Węgrowska

Nie da się ukryć, że ich relacja jest dość burzliwa, o czym z resztą wielokrotnie informuje sama celebrytka. Zapewnia jednak, że nie wyobrażają sobie już życia bez siebie, a przejścia, które napotkały ich w życiu tylko umocniły więź między nimi. Twierdzi, że jest to wyjątkowe uczucie i spędzą ze sobą resztę życia. Podkreśla, że teraz w każdym aspekcie życia dogadują się wręcz idealnie.

Maciej Marcjanik i Iwona Węgrowska: ślub

Trzeba przyznać, że ich relacja przechodziła już przez wiele etapów. Po raz pierwszy związali się ze sobą już parę lat temu. Jednakże, w 2017 roku, Węgrowska ogłosiła publicznie, że ich drogi się rozeszły, nad czym z resztą bardzo ubolewała. Co ciekawe, kilka miesięcy później zdradziła, że Marcjanik poprosił ją o rękę. W 2019 roku zdecydowali się zalegalizować swój związek, a następnie ponownie rozstali. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że teraz wszystko wróciło na właściwe tory i znowu są szczęśliwą parą.

Maciej Marcjanik: dzieci

Para doczekała się córki Lilii, która urodziła się w 2015 roku. Jakiś czas temu, kobieta wyznała w Internecie, że straciła dziecko, którego ojcem był właśnie Maciej. Okazuje się, że ma on także dwie córki i syna z poprzedniego związku.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry