Maffashion też zdradziła Fabijańskiego? Była partnerka jej “kochanka” przerwała milczenie!

13 lipca 2022
Przez: : M.S.

Od kilku dni nie milkną echa na temat rozstania Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Ponadto aktor udzielił bardzo szczerego wywiadu, w którym między innymi przyznał się do zdrady. Jeden z tabloidów dotarł do informacji, że rzekomo Julia także nie była wierna swojemu partnerowi. Teraz na jaw wyszło, że prawdopodobnie ma romans z mężczyzną, którego była partnerka wszystko wyjawiła!

Rozstanie Maffashion i Fabijańskiego

Media wciąż rozpisują się na temat relacji Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali. Kilka miesięcy temu celebrytka ujawniła nagrania, na których uwieczniony został aktor podczas spotkania w jej mieszkaniu. Początkowo Fabijański twierdził, że do spotkania z Rafalalą doszło w ramach promocji nowego filmu „Inni ludzie”, jednak niedługo później wyznał, że nie było żadnej promocji.

Julia Kuczyńska
Maffashion, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

W międzyczasie Maffashion potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem, a Fabijański udzielił wywiadu dla Pudelka, w którym wyznał, że zdradził swoją partnerkę, jednak nie z Rafalalą.

Maffashion miała romans?

Od tego momentu do sieci zaczęły napływać różne plotki na temat rzekomej zdrady Kuczyńskiej. Także Rafalala podczas wypowiedzi udzielonej po zamieszczeniu wywiadu Fabijańskiego, zasugerowała, że blogerka nie była uczciwa.

Oliwy do ognia dolała teraz była partnerka mężczyzny, z którym ponoć spotyka się obecnie Julia. Kobieta zamieściła na swoim Instagramie relację, w której wyznała, że jej były partner zostawił ją dla Maffashion:

“Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem i jak część z Was już podejrzewała z plotek, które krążą po internecie, powodem naszego rozstania jest jego romans z Julią Kuczyńską…” – czytamy.

Kobieta zasugerowała, że do rozstania Fabijańskiego i Maffashion doszło dopiero wtedy, gdy aktor dowiedział się o zdradzie swojej partnerki:

“Nie znam Julii osobiście, ale nie mam do powiedzenia nic dobrego o osobie, która świadomie wpieprza się z butami w moje życie i je rozpieprza… Rozbiła mój związek i rozbiła swoją rodzinę, bo wiem, że dopiero wtedy gdy jej narzeczony się o tym dowiedział, miała “odwagę” się z nim rozstać. Nie chce go bronić, bo też ma pewnie swoje za uszami, ale pomimo całego gówna, które wylało się na niego, zachował to dla siebie. Ja nie jestem taka dobroduszna.”

Myślicie, że to wszystko prawda?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej