Połącz się z nami

Marta Manowska w roli prowadzącej The Voice Senior [WIEK,INSTAGRAM,PARTNER]

Opisy gwiazd

Marta Manowska w roli prowadzącej The Voice Senior [WIEK,INSTAGRAM,PARTNER]

Nowe show TVP2 już jesienią, a castingi ruszą już niebawem. W związku z tym postanowiliśmy bliżej przedstawić wam osobę, która będzie prowadzić ten program. Jak poradzi sobie Marta Manowska w roli prowadzącej The Voice Senior?

Marta Manowska mąż

Prezenterka bardzo niechętnie dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego. Kiedyś w mediach pojawiła się informacja, że spotyka się z jednym z uczestników programu Rolnik szuka żony, który prowadzi. Jednakże w pewnym wywiadzie gwiazda szybko zdementowała te plotki. Do tej pory wiadomo jedynie tyle, że ma stałego partnera, a co więcej, planuje wziąć ślub i myśli o założeniu rodziny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MARTA ? MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska wiek

Manowska urodziła się 31 marca 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Z wykształcenia jest dziennikarką. Ukończyła studia na  Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Co ciekawe, kształciła się również na jednym z uniwersytetów w Hiszpanii na kierunku historia sztuki.

Marta Manowska w roli prowadzącej

Oprócz roli prowadzącej w The Voice Senior, Marta Manowska ma na swoim koncie już kilka przygód z programami. Widzowie z pewnością kojarzą ja z Rolnik szuka żony oraz Sanatorium miłości. Oprócz tego zagrał ona w kilku serialach, na przykład Hotel 52 oraz współtworzyła program Bitwa na głosy. Dodatkowo, gra w teatrze. Jednak to dzięki występom w telewizyjnych produkcjach skradła serca tak wielu widzom. Co ciekawe jest również pisarką i wydała już kilka własnych książek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MARTA ? MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska Instagram

Wszyscy chętni dowiedzieć się więcej na temat jej życia prywatnego i być z nim na bieżąco powinni niezwłocznie odszukać jej profil na Instagramie. Jego nazwa to @martamanowska. Obecnie śledzi ją aż 91 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego. Utrzymuje tam stały kontakt ze swoimi fanami. Często dodaje nowe zdjęcia i dzieli się wydarzeniami z życia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry