Połącz się z nami

Marta z „Hotel Paradise” topless na Instagramie! Hot zdjęcie!

Z życia gwiazd

Marta z „Hotel Paradise” topless na Instagramie! Hot zdjęcie!

Jedna z uczestniczek dobrze wie, jak rozgrzać internautów. Na swoim profilu na Instagramie pokazała gorące zdjęcie! Marta z „Paradise Hotel” topless rozpaliła internet!

„Hotel Paradise”

Marta Szkobel to jedna z „najświeższych” uczestniczek „Hotel Paradise”. Na co dzień kobieta pracuje jako specjalistka do spraw bankowych. Poza tym interesuje się również modelingiem. Do programu zgłosiła się, gdyż chciała znaleźć miłość. Jej wejście do programu nieźle namieszało na balijskiej wyspie. Dziewczyna od razu wpadła w oko Maćkowi, który do tej pory był w parze z Sandrą. Jednak dla pięknej szatynki zostawił swoją ówczesną partnerką, która opuściła program.

Jego szczęście u boku Marty jednak nie trwało długo, gdyż do programu wszedł nowy uczestnik Łukasz, który odbił partnerkę Maćkowi. Los w programie bywa jednak przewrotny i dzięki immunitetowi podczas rajskiego rozdania Marta ponownie wróciła do Maćka.

Jak dalej potoczą się losy tej pary? Widzowie tego jeszcze nie wiedzą, chociaż kilku internautów twierdzi, że Marta odpadnie przy najbliższej okazji, a wyeliminuje ją Marietta.

Najwidoczniej nowa uczestniczka stała się dla stałych bywalców sporym zagrożeniem, dlatego szybko została wyeliminowana. Nic w tym dziwnego bowiem Marta to bardzo atrakcyjna kobieta, która przykuła uwagę niejednego mężczyzny. Ma w sobie wiele wdzięku i seksapilu i nie boi się tego pokazać. Dokładnie wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Marta z „Hotel Paradise” topless na Instagramie!

Obserwując jej profil na Instagramie, gdzie ma już ponad 70 tysięcy fanów, łatwo zauważyć, że zamieszcza tam sporo odważnych zdjęć. Jeszcze przed udziałem w programie, Szkobel opublikowała tam zdjęcie, na którym pozuje bez stanika! Marta z „Paradise Hotel” topless rozpaliła internuatów! Jak widać kobieta nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawia się sporo komplementów. Mężczyźni nie kryją swojego zachwytu:

„Piękność ❤️❤️”

„Zajefajna fota 👌👍🌹”

„😍😍🔥🔥🔥 ogień”

A wam, jak się podoba Marta w tej wersji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry