Połącz się z nami

Nowa homoseksualna para w „Królowych Życia”! Zobaczcie ich odważne zdjęcia!

Królowe Życia

Z życia gwiazd

Nowa homoseksualna para w „Królowych Życia”! Zobaczcie ich odważne zdjęcia!

Nowa edycja programu „Królowe Życia” zapowiada się niezwykle ciekawie. Pomimo tego, że nie zobaczymy w kolejnym sezonie uwielbianych przez telewidzów Rafała i Gabriela, to nowa homoseksualna para będzie miała nie lada wyzwanie, aby ich przebić. Czy sprostają temu zadaniu? Poznajcie ich bliżej! Nowa homoseksualna para w „Królowych Życia”!

Po tym, jak została ogłoszona obsada 9. sezonu „Królowych Życia”, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Zapewne nikt się nie spodziewał, że w kolejnej odsłonie zabraknie uwielbianego przez widzów duetu. Rafał i Gabriel przez lata byli obecni na ekranach naszych telewizorów, a z każdym sezonem przybywało im fanów. Byliśmy świadkami ich rozterek, jak i szczęśliwych momentów. Wiele osób to właśnie dla nich oglądało program.

„Królowie Życia 😁 czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ? Jeden fałszywy ruch i kolorowe ptaki z Głogowa odleciały ! 👬( na zawsze ) Odleciały bo chciały, bo cenią sobie wolność i szacunek” – czytamy na profilu Rafała.

Niemniej jednak produkcja już znalazła zastępców i w nowym sezonie zobaczymy homoseksualne małżeństwo, które na co dzień mieszka w Trójmieście, a na swoich profilach chętnie pokazują odważne zdjęcia!

Nowa homoseksualna para w „Królowych Życia”!

Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen będą nowymi bohaterami tej produkcji. Panowie mieszkający w Trójmieście. W 2019 roku pobrali się w Holandii skąd pochodzi Leon. Holender w wolnym czasie prowadzi bloga, na którym pokazuje różnice pomiędzy Polską a Holandią. Ciekawe jest również to, że jego mąż jest lekarzem medycyny estetycznej i z sukcesami prowadzi swój gabinet. Leon jest również marketingowcem w gabinecie męża.

Na profilach w mediach społecznościowych obu panów znajdziemy mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Niektóre trzeba przyznać, należą do tych bardziej odważnych, na których Leon i Damian pozują bez ubrań.

Przeglądając profile obu panów można śmiało powiedzieć, że wyglądają na szczęśliwą i zgraną parę. Czy swoją charyzmą i poczuciem humoru dorównają kolorowym ptakom z Głogowa? Bez wątpienia nie będą mieli łatwego zadania, bo Rafał i Gabriel postawili poprzeczkę bardzo wysoko!

Myślicie, że Leon i Damian są w stanie powtórzyć sukces Gabriela i Rafała?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry