Połącz się z nami

Nowy juror w show Polsatu! Spore zaskoczenie!

News

Nowy juror w show Polsatu! Spore zaskoczenie!

Paulina Sykut- Jeżyna zasiądzie na fotelu jurora w muzycznym show Polsatu „All Together Now. Śpiewajmy razem 2”. Jak wypadnie w tej roli?

Prezenterka zdecydowanie należy do ulubienic szefostwa Polsatu. Widzowie mogą ją oglądać w wielu produkcjach stacji, których jest prowadzącą- zaczynając od „Must be the music”, poprzez „Taniec z gwiazdami”, program „Moje disco, moje wszystko”, a teraz dołączyła do licznego grona jurorów w programie „All Together Now. Śpiewajmy razem”. Paulina swoją nową pochwaliła się na swoim Instagramie:

„Słuchajcie moi kochani, to teraz mogę wam powiedzieć. Jesteśmy w programie „AllTogether Now”. Jest fajnie, zabawnie trochę dziwnie, jeszcze się nie odnalazłam”- wyznała Sykut- Jeżyna w swojej relacji.

Muzyczne show jest jedynym programem z tak licznym jury. Przypomnijmy, że na fotelach sędziów zasiada stu jurorów. W poprzedniej edycji przewodniczącą była Ewa Farna, w nowym sezonie jest nią Beata Kozidrak. Wraz z nią uczestników będzie oceniać m.in. Madox, Ola Szwed, Ramona Rey, Marek Kaliszuk. Uczestniczy prezentują swoje umiejętności wokalne. Podczas trwania występu, jurorzy oddają swój głos (dosłownie) poprzez dołączenie do wspólnego śpiewania. Uczestnik może zdobyć maksymalnie 100 głosów. Wygrywa osoba, która zdobędzie ich najwięcej.

W takiej odsłonie fani będą po raz pierwszy oglądać swoją ulubienicę. Do tej pory Paulina była gospodynią programów i raczej wspierała uczestników, a nie oceniała ich.  

Jak się sprawdzi w nowej roli?

O tym przekonamy się za kilka tygodni! Będziecie oglądać ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry