Połącz się z nami

Ola Nowak pokazała apetyczne pośladki. Fani pieją z zachwytu!

Ola Nowak

News

Ola Nowak pokazała apetyczne pośladki. Fani pieją z zachwytu!

Youtuberka po raz kolejny odsłoniła swoje piękne ciało. Tym razem, Ola Nowak pokazała apetyczne pośladki. W wyciętym bikini wygląda fenomenalnie, a jej fani nie kryją zachwytu!

Ola Nowak swoją popularność zdobyła dzięki współpracy z AbstrahujeTV, a od jakiegoś czasu wraz z Nadią Długosz prowadzi kanał na Youtubie, Beksy. Mimo młodego wieku, Ola dobrze wie, jak dotrzeć do odbiorcy. Jej kanał na Youtubie bije rekordy popularności, a jej profil na Instagramie ma już ponad 1,4 miliona obserwatorów.

Ogromną pasją Nowak są podróże. Influencerka bardzo często zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z wojaży, przy okazji prezentując swoje piękne kształty w różnych stylizacjach.

Na początku lipca, Nowak wybrała się nad Bałtyk. Gwiazda na bieżąco zdawała relacje ze swojego pobytu i publikowała zdjęcia, na których pokazywała swoje ciało. Zamieściła zdjęcie w wyciętym stroju kąpielowym jednoczęściowym.

Ola Nowak pokazała apetyczne pośladki

Tym razem youtuberka wybrała się na grecką wyspę Mykonos. Po raz kolejny Ola pokazała się w stroju kąpielowym, jednak tym razem ubrała mocno wycięte bikini, które odsłoniło jej zgrabne pośladki. Gwiazda zapozowała w żółtym stroju oraz ogromnym słomianym kapeluszu, który w tym roku jest hitem tego lata.

Pod wrzuconym zdjęciem, fani nie kryją swojego zachwytu piękną figurą influencerki, co wyrażają w swoich komentarzach:

„So hot! 💚”

„Jest moc🔥❤️”

„Jakie cudowne zdjęcie ✨😍”

„Piękna❤️😁”

„Wow jakie foto 😍🔥🔥🔥”

Nie da się ukryć, piękna sylwetka i apetyczne pośladki Nowak robią wrażenie. My również jesteśmy zachwyceni figurą Oli!

A Wam, jak się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry