Połącz się z nami

Pary, które były razem, a nikt o tym nie pamięta!

Z życia gwiazd

Pary, które były razem, a nikt o tym nie pamięta!

Stałość nie jest domeną związków znanych osób. Gwiazdy zmieniają partnerów, stwarzając kolejny chwytliwy temat dla mediów, a ich byłe związki szybko odchodzą w zapomnienie. Przypomnijmy sobie pary które kiedyś były razem, a mało kto o tym pamięta!

Za show-biznesową machiną trudno czasem nadążyć, tak samo jest też ze związkami, zmieniają się jak w kalejdoskopie, a ich długi staż to nieczęste zjawisko. Znani wiążą się ze sobą, a po pewnym czasie znajomości rozstają, by znaleźć pocieszenie u kogoś innego. Nie dziwi więc fakt, że łatwo zapominamy o miłościach jakie łączyły gwiazdy, a przecież przeszłość celebrytów kryje romanse, o których kiedyś chętnie szerzej rozpisywały się media, a dziś niewielu o nich pamięta.

Zobaczcie te niegdyś znane pary! Na pewno niejedna was zaskoczy!

Britney Spears i Justin Timberlake

Britney Spears i Justin Timberlake to była najgorętsza para końcówki lat 90-tych, która królowała w kolorowych magazynach, na czerwonych dywanach i ekranach telewizorów.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Monikę Brodkę i Jana Wieczorkowskiego dzieli 16 lat, a poznali się kiedy ona miała zaledwie 18 lat, a on 34. Utalentowana wtedy laureatka popularnego „Idola”  straciła głowę na punkcie aktora i mimo sporej różnicy wieku stworzyła z nim gorący związek, który przetrwał rok. Para postanowiła się rozstać, jednak o powodach tej decyzji nigdy nie rozmawiali publicznie.

Doda i Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan rozstali się w 2008 roku, po kilku latach małżeństwa.

„To było wielkie uczucie, ale toksyczne … i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą” – mówiła Doda.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg spotykali się w 2003 roku, ich związek był gorący i intensywny, ale niestety krótki. Mimo, iż podobno nie widzieli poza sobą świata i chętnie bywali razem na salonach, to uczucie skończyło się zaledwie po kilku miesiącach. Mówi się, że Paweł, znany z częstych zmian partnerek, zostawił Patrycję.

 „Mam słabość do pięknych kobiet, a jeśli jeszcze do tego są inteligentne i wrażliwe, nie zawsze potrafię się im oprzeć. Ale może właśnie na tym polega błąd? Czasem przeczuwamy, że ktoś jest nie dla nas, a mimo to nie potrafimy z niego zrezygnować” – powiedział sam Paweł w jednym z wywiadów

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek rozstali się w 2008 roku po czterech latach związku. Wspólnie chętnie bywali na salonach, Agnieszka przestała być anonimowa, aż wreszcie dostała pracę w telewizji. W kilka miesięcy po tym jej związek z Marcinem Mroczkiem się zakończył.

Jennifer Lopez i Puff Daddy

Jennifer Lopez i Sean Combs (Puff Daddy) byli w związku niemałżeńskim dwa i pół roku. Jennifer postanowiła zakończyć znajomość w lutym 2001 roku, wcześniej para rozstawała kilka razy, jednak tym razem związek zakończył się na dobre.  Daddy próbował ją odzyskać Lopez, ale bez skutku.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha jeszcze kilka lat temu związana była z Kubą Wojewódzkim, a po 7 latach, para uchodząca za jedną z najbardziej kontrowersyjnych w polskim show- biznesie, rozstała się i obecnie mają koleżeńskie relacje, nawet wystąpili razem w jednej z reklam.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Edyta Górniak i Piotr Kraśko poznali się przed laty w siedzibie Telewizji Polskiej, od razu zaiskrzyło, jednak ich związek nie trwał długo, a para nigdy nie zdradziła, dlaczego zdecydowali się ze sobą rozstać.

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra tworzyli jedną z najbardziej barwnych par polskiego show-biznesu. Długoletni związek pełen kryzysów zakończył się, aktor nie ukrywał swojego zamiłowania do zabaw i alkoholu, a aktorka dawała mu kolejne szanse i wierzyła, że zmieni swoje nawyki, niestety finalnie nie było im jednak po drodze.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk

Para poznała się w czasach, gdy Adamczyk był początkującym aktorem, a teraz on nie lubi wracać do krótkiego romansu ze słynną restauratorką. To Magda Gessler uchyliła niegdyś rąbka tajemnicy w jednym z wywiadów „Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja”- powiedziałą

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się na zajęciach w warszawskiej akademii teatralnej i tworzyli przez cztery lata namiętny, jednak pełen kłótni związek. Ona szukała stabilizacji po zakończeniu studiów, co nie było w głowie młodego aktora i ich drogi rozeszły się .

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko zaczęli spotykać się w 2005 roku, a ich relacja była chwytliwym tematem dla mediów, bo aktorka jest młodsza od dziennikarza o 21 lat. Różnica wieku nie przeszkadzała zakochanym, a Weronika dla ukochanego zdecydowała się nawet przenieść do USA, jednak ich  związek zakończył się po roku znajomości.

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski

Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski poznali się na planie serialu „Na Wspólnej”, zakochali się w sobie i niemal każda wolną chwilę spędzali razem, jednak na tamtym etapie życia Weronika myślała o założeniu rodziny, tymczasem Kuba wolał beztrosko spędzać czas, zatem ich związek się rozpadł.

Iza Miko i Maciej Zakościelny

Aktorzy tworzyli piękną parę niemal dwa lata, jednak był to związek na odległość, Iza mieszkała w USA, a Maciej w Polsce. Kryzys przyszedł, gdy zamieszkali razem w Warszawie i związek się rozpadł, mimo tego Iza dobrze go wspomina

 „Jestem wdzięczna za wszystko, co się wydarzyło w moim życiu. To był piękny związek, nigdy bym tego nie wykasowała” – mówiła w jednym z wywiadów.

View this post on Instagram

You can only perceive that which you are in vibration with. Are you not seeing the results in your life that you are looking for? Like most people including myself, you probably try to figure it out, you work harder, you push, you talk it through…all that has very little impact, I’ve learned. If you are not aligned with success you are not going to achieve it. Alignment is…your thoughts+emotions+vibration that come from deep within you, from your belief systems. It’s as if you are in Miami, but you hope to see the Eiffel Tower. Doesn’t matter how hard you try, you are not going to see it there. Aligning your thoughts and emotions is the key. If you are working out and dreaming of a fit, slender body, but inside you hate yourself, you think it’s really hard to achieve a body like this and you think of yourself as a “fat” person, even if you get the 6 pack through crazy amount of effort, it is guaranteed that you are gonna lose it. So… before you even get out of bed to do all the “work” you must tune yourself to the frequency of what you desire. Think about things the you that you wanna become person would think of. Feel as if it’s already all here. Feel it in your heart (the most powerful place to emote from) and THEN take action in the physical form. This pretty completely unrelated to the caption pic was taken by @mpichins ??? • • • #higherconsciousness #realityshift #highervibration #highvibes #selfawareness #meditation #consciousness #quantumleap #cantstopwontstop #smile #thehappynow #mindfull #mindfulness #quantumphysics #manifestation #stillness #justbe #manifest #loa #lawofattraction #howtomanifest #liveyourlife #highestpotential #5d #paralleluniverse #higherfrequency #awoken #enlightenment #heartenergy

A post shared by Izabella Miko|Fun+Inspiration (@izabellamiko) on

Kasia Groniec i Olaf Lubaszenko

Kasia Groniec i Olaf Lubaszenko byli małżeństwem w latach 90-tych, a owocem ich związku jest córka Marianna, jednak po dwóch latach piosenkarka wniosła pozew rozwodowy i para się rozstała.

Kate Moss i Johnny Deep

Johnny Depp i Kate Moss tworzyli najgorętszą parę w latach 90-tych, uważani przez wielu za tych idealnych i perfekcyjnych, niestety rozstali się, a po latach modelka przyznała, że długo rozpaczała po rozstaniu z aktorem.

„Straciłam kogoś, komu mogłam ufać. To był koszmar. Przez lata rozpaczałam” – przyznała Kate.

Gwiazdy mają to do siebie, że często wchodzą w nowe związki, czemu oczywiście towarzyszy medialny zgiełk.

Co sądzicie o byłych związkach gwiazd?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry