Połącz się z nami

Piosenkarka żegna się z fanami! Skąd taka decyzja?

News

Piosenkarka żegna się z fanami! Skąd taka decyzja?

Fani Edyty Górniak zaskoczeni! Piosenkarka wydała oświadczenie, w którym żegna się ze swoimi słuchaczami! Co takiego się stało ? Skąd taka decyzja wokalistki?

Ostatnia wypowiedź piosenkarki, o tym, że coraz częściej myśli o swojej śmierci bardzo zszokowała fanów artystki. Górniak po dobrowolnym odejściu z programu „Agent Gwiazdy”, w rozmowie z Magdą Mołek wyznała:

„Myślę o śmierci. Pierwsze myśli zaczęły się, gdy straciłam trochę zdrowia. Bardzo długo chorowałam i ten ból fizyczny dał mi w kość. Dzielnie znoszę turbulencje emocjonalne, ale ból fizyczny jest dla mnie trudny. Przez wiele tygodni nie ustępował. Nie działały leki przeciwbólowe, kroplówki, nic. Usiadłam wtedy z Allanem i powiedziałam mu, ile mamy pieniędzy i gdzie one są. Jak ma postępować, żeby je zdobyć. On wie, że to wszystko jest też w testamencie i wie, że to jego”– powiedziała piosenkarka.

Te słowa sprawiły, że miłośnicy artystki zaczęli zastanawiać się, co się dzieje z jej zdrowiem?.Wielu obawia się o życie swojej ulubienicy.

Kolejna wypowiedź Edyty tylko podsyciła spekulacje:

„Życzę Wam siły, aby w tym zwariowanym tempie życia, w ogromnym rozproszeniu umysłu i absurdalnej pogoni świata za próżnością, chciało Wam się przekornie, budować dobre i wartościowe rzeczy. Ja poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoksu dla mojego umysłu. Detoksu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu. Wykonam naturalnie wszystkie Projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media. Wiem, że uzyskanie wewnętrznej ciszy w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwe, ale mimo to zawalczę o to”– pożegnała się Górniak.

View this post on Instagram

❤️🎼 Do usłyszenia.

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Decyzja piosenkarki jest o tyle trudna, gdyż Edyta bardzo lubi kontakt ze swoimi fanami. Jednak, jak sama podkreśliła, złe samopoczucie artystki uniemożliwia jej aktywność w social mediach.

Życzymy Edycie powrotu do zdrowia i czekamy na jej szybki powrót!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry