Połącz się z nami

Prezenterka przeprowadziła wywiad topless! Reakcja ludzi zaskakuje!

Wiadomości

Prezenterka przeprowadziła wywiad topless! Reakcja ludzi zaskakuje!

Znacie Marinę Valmont? Bez wątpienia jest wiele osób, które nawet nie słyszały tego imienia i nazwiska. Niemniej jednak prezenterka doskonale wie, co zrobić, aby było głośno na jej temat. Valmont przeprowadziła wywiad z przechodniami na jednej z kanadyjskich plaż ubrana jedynie w skąpe stringi! Zobaczcie, jaka była reakcja ludzi! Zagraniczna prezenterka przeprowadziła wywiad topless!

„Naked News” to program, który nadawany jest w telewizji Playboy.TV. Amerykański kanał erotyczny skierowany jest przede wszystkim do męskiej części widzów. Nadawany jest w języku angielskim i co więcej, emitowany jest 24 godziny na dobę.

View this post on Instagram

We’re a perfect match👌 @frankiekennedytv

A post shared by Marina Valmont (@marinavalmont) on

Oprócz filmów erotycznych, które przeważają w programie tej stacji, możemy zobaczyć również wiadomości o nazwie „Naked News”. Prezenterki, które widzimy na ekranie ubrane są w strój Ewy, co bez wątpienia przyciąga wzrok mężczyzn. Realizowane są również cykle, w których dziennikarka Marina Valmont wychodzi poza studio nagrań i przeprowadza wywiady z przechodniami.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jest ona topless! Zobaczcie, jak zareagowali na nią ludzie!

Zagraniczna prezenterka przeprowadziła wywiad topless!

Marina zazwyczaj w studio występuje w skąpym bikini. Jednak kiedy prezenterka „Naked News” wychodzi w teren, nie wstydzi się zrzucić stanika. Jak się okazuje, atrakcyjna blondynka przeprowadzając jedną z ulicznych sond była przekonana, że przechodnie nie będą jej unikać, jednak nic bardziej mylnego.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=CKYu4Yrtt7g

Ludzie nie chcieli z nią rozmawiać, omijali ją obojętnie i nie chcieli się wdawać z nią w żadne dyskusje. Valmont miała problem z przeprowadzeniem wywiadu. Po godzinie starań Marina ubrała się i opuściła jedną z plaż w Toronto.

Jak się okazuje, dziennikarka pomimo starań nie przyciągnęła uwagi przechodniów swoim nagim biustem! Jednak patrząc na jej profil w mediach społecznościowych nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz wyjdzie na ulicę przeprowadzić „nagą sondę uliczną”! Co więcej jej Instagram ocieka w erotyczne fotki, na których chętnie pokazuje swoje wdzięki!

Słyszeliście kiedyś o programie „Naked News” i Marinie Valmont?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Wiadomości

Do góry