Połącz się z nami

Propozycje filmowe podczas Wielkanocy 2021. Co warto obejrzeć?

Co obejrzeć w telewizji podczas Wielkanocy 2021

Rozrywka

Propozycje filmowe podczas Wielkanocy 2021. Co warto obejrzeć?

Tegoroczne Święta Wielkanocne ze względu na panującą pandemię koronawirusa spędzimy głównie w naszych domach. Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić ten czasu – po świątecznym śniadaniu całą rodziną możecie odpocząć przed telewizorem. Co przyszykowały dla nas największe stacje telewizyjne? Zobaczcie propozycje filmowe na Wielkanoc 2021. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pandemia koronawirusa opanowała niemalże cały świat i zmieniła nasze dotychczasowe życie. Obostrzenia sprawiły, że ludziom brakuje wyjazdów, spotkań ze znajomymi czy zwykłej codzienności. Święta Wielkanocne również spędzimy w większości w czterech ścianach. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy ofertę największych stacji telewizyjnych, tak by po świątecznym śniadaniu móc z całą rodziną obejrzeć wspólnie film. Zobaczcie, co przygotowały dla widzów stacje telewizyjne w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny.

Niedziela 03.04 Wielkanoc 2021

Od samego rana możemy powrócić wspomnieniami do dzieciństwa. Telewizja Polska wyemituje wówczas film W pustyni i w puszczy, który został pokochany przez tysiące widzów. Jeśli jesteście jego fanami, a do tego porannymi ptaszkami zasiądźcie przed telewizorami o 7:45.

View this post on Instagram

A post shared by Serwis CDA Premium (@cdapremium)

O godzinie 9:10 na kanale Polsatu zostanie wyemitowany film animowany Madagaskar, który zdobył popularność na niemalże całym świecie. Przyjaciele z nowojorskiego ZOO, przy których nie da się nudzić, na pewno przykują wzrok niejednego widza.

Dla najmłodszych widzów świetną propozycję ma również TVNMinionki, to film animowany, który pokochały nie tylko dzieci, ale i wiele dorosłych. Świetna chwila relaksu o godzinie 11:45.

Dla wszystkich zarobionych w ten dzień świetną propozycja będzie film Za jakie grzechy dobry Boże, który trafi na nasze ekrany o godzinie 16:10. Wyemitowany zostanie na kanale TVP2.

Jesteśmy pewni, że dzieci ucieszą się również z filmu przygodowego, który zostanie wyemitowany o godzinie 17:35 na kanale TVN7. Mowa o przygodach małego chłopca, który zabierze nas w magiczny świat czekolady – Charlie i fabryka czekolady.

Fani kultowego klasyku, jakim są Szybcy i wściekli muszą włączyć swoje telewizory o godzinie 21:35 na kanale TVN. wtedy zostanie wyemitowana szósta część tego hitu.

Na sam wieczór, o godzinie 23:10 stacja Polsat zaproponuje nam film, który jeszcze niedawno gościł na ekranach kin Diablo. Wyścig o wszystko.

Poniedziałek 05.04 Wielkanoc 2021

Poniedziałek Wielkanocny najmłodsi widzowie mogą rozpocząć od filmu Gdzie jest Nemo. Stacja Polsat wyemituje go o 7:25.

Inną animowaną propozycję ma dla nas TVN. O godzinie 10:15 wyemituje film Krudowie, który zyskał ogromną rzeszę fanów.

O godzinie 11:25 na kanale TVN7 zostanie wyemitowany film, który powinien znaleźć się na liście filmów do obejrzenia przez każdego Polaka. Mowa o filmie biograficznym opowiadającym o życiu Karola Wojtyły – Karol. Człowiek, który został papieżem. Jego druga część zostanie wyemitowana o godzinie 13:30.

O godzinie 16:25 na antenie TVN zostanie zaprezentowany film przygodowy, idealny dla każdego mężczyzny – zarówno młodego, jak i starszego. Jednak nie tylko! Produkcja zyskała również ogromne grono fanek. Mowa o produkcji – Król Artur. Legenda Miecza.

O godzinie 20:00 przed telewizorami powinni zasiąść wszyscy fani Disneya, by obejrzeć na Polsacie klasyczne dzieło Król Lew, w nowej odsłonie.

Dla każdego dorosłego widza świetną propozycją będzie film sensacyjny Colombiana wyemitowany na kanale TVN o godzinie 21:55.

Macie swoje pozycje, które chcecie obejrzeć?

Zobacz także: Rolnik szuka żony 8 wyemitowany już w Wielkanoc 2021? Wiele na to wskazuje!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry