Rafalala w końcu przerywa milczenie po wywiadzie Fabijańskiego i … atakuje Maffashion

13 lipca 2022
Przez: : W.M.

Aferą związaną z Sebastianem Fabijańskim i Rafalalą od kilku dni żyją wszystkie media w kraju. Po głośnym i szczerym wywiadzie, w którym aktor po raz pierwszy opowiedział o niechlubnych wydarzeniach ze swojego życia, także kontrowersyjna celebrytka wyznawała, jak to wygląda z jej perspektywy. Rafalala skomentowała wywiad Fabijańskiego i przy okazji uderzyła w Maffashion.

Fabijański i Rafalala

O tym, że Maffashion i Sebastian Fabijański przeżyją w związku poważny kryzys, mówiono od pewnego czasu. Z pewnością wpływ na to miały nagrania, które znalazły się w sieci kilka miesięcy temu. Znana transseksualistka Rafalala zamieściła wówczas na swoim profilu tajemniczy filmik z Fabijańskim. Dopiero w miniony poniedziałek aktor udzielił pierwszego wywiadu, w którym opowiedział, jak w ogóle znalazł się w mieszkaniu celebrytki.

Zobacz także: Kim jest Rafalala?

Fabijański w szczerym wywiadzie dla portalu pudelek.pl wyznał, że tego dnia brał narkotyki. To właśnie te substancje w połączeniu z przyjmowanymi przez niego wówczas lekami sprawiły, że niczego nie pamięta. Dopiero dzień przed tym, jak udzielił wywiadu, spotkał się z Rafalalą i przekonał się, że pomiędzy nim a kobietą do niczego nie doszło. Aktor dodał, że całą sprawą aktualnie zajmują się jego prawnicy. Fabijański przyznał jednak, że po tym, jak na świecie pojawił się jego syn, zdradzał matkę swojego dziecka.

Zdjęcie Fabijańskiego
Sebastian Fabijański/fot. Instagram

Rafalala o spotkaniu z Fabijańskim

Nie da się ukryć, że po wywiadzie Fabijańskiego wiele osób czekało na to, jak do słów aktora odniesie się sama Rafalala.

Gdy kilka miesięcy temu kobieta udostępniła w sieci krótki filmik, na którym dopatrzyć można się było Fabijańskiego, wielu internautów zastanawiało się, co łączy aktora z transseksualną celebrytką. Kobieta w końcu przyznała, że na nagraniach nie było nic takiego. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Plejada.pl.

„W tym nagraniu nie było nic tak naprawdę. Ludzie wrzucają do sieci o wiele bardziej ekshibicjonistyczne rzeczy. Są celebrytki, które się opalają i pokazują pośladki. To było dosłownie zdanie, dwa. W ogóle nie rozumiem tej afery. Być może ta afera jest dlatego, że żyjemy w takim, a nie innym kraju. Kobiety transseksualne są postrzegane jako potwory albo innego rodzaju rzeczy.”

Jeszcze przed udzieleniem przez Sebastiana wywiadu dla portalu Pudelek, mężczyzna stwierdził, że jest szantażowy i zastraszany przez pewną osobę. Rafalala odniosła się do tych słów i stwierdziła, ona nikogo nie szantażowała i w tej sprawie była już u swojego prawnika.

„Na pewno żadnego szantażu nie było. Mam takie przeczucie, że w najbliższych dniach na Instagramie pewnej osoby będą wyjaśnienia i przeprosiny. Myślę, że pewne słowa zostały źle zrozumiane. Też byłam u swojego prawnika, który przeanalizował korespondencję, którą wysyłałam i mogę czuć się całkowicie bezpieczna. Natomiast ja byłam szantażowana emocjonalnie.”

Celebrytka dodała, że mierzy się z ogromnym hejtem. Jak przyznała, doszła do pewnego porozumienia z aktorem, a już wkrótce ludzie przekonają się, jak jest dobrą osobą.

„Doszliśmy do pewnego porozumienia. Na pewno na przestrzeni kolejnych dni pojawią się dwa materiały, które całkowicie mnie oczyszczą i pokażą, że jestem fajną, miłą, ciepłą dziewczyną z sąsiedztwa.”

Chociaż sama Rafalala podkreśliła, że bardzo dba o relacje międzyludzkie i nie ma sobie nic do zarzucenia, odniosła się do Maffashion i dodała, że to była partnerka Fabijańskiego od początku była „nie w porządku”.

„Jestem bardzo w porządku, jeśli chodzi o relacje z ludźmi. Szczególnie te, które są na stopie prywatnej. Jedyną dziewczyną, która od początku była nie w porządku jest Julia (Kuczyńska — przyp. red.)”

O transseksualnej skandalistce głośno jest już w polskich mediach od kilku lat. Od tego czasu wokół niej narodziło się sporo afer z osobami z pierwszych stron gazet. Rafalala w wywiadzie przyznała, w jaki sposób przyciąga do siebie mężczyzn.

„Jestem na co dzień roześmiana, pozytywna, lubię się wygłupiać, mam dużą wiedzę na temat sztuki, jestem wrażliwa na rzeczy związane ze sztuką, pięknem. Mój wygląd ewoluuje. Na pewno nie wyglądam jak na zdjęciach sprzed kilku lat. Silne kobiety przyciągają mężczyzn. Jest wiele kobiet, które są szarymi myszkami, które sobie nie radzą, potrzebują męskiego wsparcia. Ja mam siłę, spokój, pewność siebie i to jest zupełnie inna mieszanka emocji, które wytwarzam wokół siebie.”

Zdjęcie Rafalali
Rafalala/fot. AKPA
Rafalala komentuje wywiad Fabijańskiego
Rafalala/fot. AKPA

źródło: plejada.pl/Instagram S. Fabijańskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej