Połącz się z nami

Sekret szczupłej sylwetki Grażyny Wolszczak! 61-latka eliminuje tylko jeden składnik z diety!

Grażyna Wolszczak

Zdrowie i dieta

Sekret szczupłej sylwetki Grażyny Wolszczak! 61-latka eliminuje tylko jeden składnik z diety!

Grażyna Wolszczak podczas jednego z wywiadów zdradziła, w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki. Trzeba przyznać, że 61-latka cały czas prezentuje się bardzo dobrze i wręcz promienieje. Zobaczcie, co eliminuje ze swojej diety, dzięki czemu może wciąż pochwalić się tak rewelacyjną figurą! Sekret szczupłej sylwetki Grażyny Wolszczak!

Grażyna Wolszczak od lat obecna jest w świecie polskiego show-biznesu, a my wciąż możemy widzieć ją na ekranach naszych telewizorów. Chociaż najczęściej możemy spotkać ją na deskach teatrów, to na szklanym ekranie widzieliśmy ją w takich serialach jak: „Na Wspólnej”, czy „Pierwsza Miłość”. Ostatnio również Grażyna wraz ze swoim synem Filipem, wzięli udział w rozrywkowym programie stacji TVN „Ameryka Express”.

Trzeba przyznać, że aktorka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Niemniej jednak w jej wypadku wiek to tylko liczba. Dodajmy również, że 7 grudnia Wolszczak będzie obchodziła swoje 62-urodziny! Tym razem w jednym z wywiadów zdradziła, w czym tkwi sekret, że wciąż może się pochwalić nienaganną figurą! Zobaczcie!

Sekret szczupłej sylwetki Grażyny Wolszczak!

Grażyna udzieliła wywiadu reporterce portalu „Jastrząb post”. Jak wyznała, nie przestrzega żadnej restrykcyjnej diety i uwielbia zarówno kuchnię japońską, jak i włoską. Niemniej jednak gluten przeszkadza jej w utrzymaniu perfekcyjnej sylwetki. Zdradziła również, że podczas kwarantanny przybyło jej nieco kilogramów i teraz ponownie musi wyeliminować ze swojej diety ten składnik:

„Wyeliminowałam go po raz drugi w życiu, nie ze względu na uczulenie, tylko zrobiłam sobie badania na nietolerancję pokarmową i rzeczywiście wyszło mi, że słabo toleruję gluten. Wtedy, kiedy odstawiłam gluten, schudłam 8 kilo, i to było wspaniałe. Teraz liczę, że odstawienie glutenu pomoże mi w zapuszczeniu się koronawirusowym, bo przytyłam. Muszę zrzucić 5 kilo” – wyznała w rozmowie z portalem „Jastrząb post”

Patrząc na zdjęcia na profilu aktorki w mediach społecznościowych, nie zauważyliśmy, aby przybyło jej nadprogramowych kilogramów. Musimy przyznać, że Grażyna swoją figurą zawstydziłaby niejedną 20-latkę.

Zgadzacie się z nami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry