Shiva: [wiek, Farma 2, żona, Instagram]

3 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Shiva jest kolejną osobą, która dołączyła do uczestników 2 edycji Farmy. Kim jest i co wiadomo o Hindusie, który podobnie jak pozostali farmerzy będzie walczył o główną nagrodą w reality-show stacji Polsat?

Shiva z Farmy: wiek

Shiva dołączył do uczestników drugiej edycji programu Farma w drugim odcinku. Nie da się ukryć, że od razu zrobił wrażenie na pozostałych farmerach, gdy zaczął rozmawiać z kozami. Shiva pochodzi z Indii, a do Polski sprowadziła go miłość do kobiety.

Na co dzień uczestnik Farmy uczy jogi Patanjali. Co ciekawe, jest także ambasadorem jogi śmiechu w Polsce. Ponadto Shiva organizuje różnorodne spotkania i eventy, podczas których promuje kulturę swojego ojczystego kraju, a także organizuje wyjazdy dla chętnych do Indii w celach turystycznych oraz zdrowotnych. Uczestnik Farmy jest wegetarianinem.

Shiva z Farmy: żona

Shiva ma żonę. To właśnie miłość do niej sprawiła, że zamieszkał na stałe w Polsce.

Farma 5

Drugi sezon Farmy pojawił się na antenie stacji Polsat po roku przerwy. W kolejnej edycji udział biorą nowi uczestnicy, ale tylko jeden z nich będzie mógł wygrać nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. Farmerzy przez kilka najbliższych tygodni będą mieszkać na jednej z mazowieckich farm, gdzie pozbawieni dostępu do prądu, bieżącej wody, telefonów czy Internetu, a także możliwości kontaktu z bliskimi, będą zdani wyłącznie na siebie.

W premierowym odcinku Farmy widzowie mieli okazję poznać Natalię “Rudą”, Gabriele, Anię, Natalię “Młodą”, Pawła, Piotra, Adama oraz Ulę. W kolejnym odcinku do farmerów dołączył Shiva.

Zobacz także: Natalia Drogowska z Farmy już udział w innych programach telewizyjnych! Pamiętacie?

Shiva z Farmy: Instagram

Nie wiadomo, czy Shiva prowadzi swój profil na Instagramie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej