„Squid Game”: Rozgrywki inspirowane serialem odbędą się w Polsce!

Słowa kluczowe:
squid famesquid gameturniej
24 października 2021
Przez: : W.M.

Kilka tygodni temu na platformie Netflix trafił koreański serial Squid Game. Produkcja w rekordowym tempie została hitem i pobija wszelkie rekordy popularności. Okazuje się, że rozgrywki inspirowane serialem odbędą się wkrótce w Polsce.

View this post on Instagram

A post shared by Netflix US (@netflix)

Fenomen Squid Game

O czym opowiada serial Squid Game? Koreańska 9-odcinkowa produkcja pokazuje, jak doszczętnie spłukani bankruci, zaproszeni zostają do tajemniczej gry. Wygrać w niej można ogromną kwotę 45,6 miliardów południowokoreańskim wonów. Gdy uczestnicy zjawiają się na miejscu i rozpoczynają rozgrywki, szybko okazuje się, że stawką w z pozoru prostych zabawach z dzieciństwa, jest ich własne życie.

Po sukcesie pierwszej serii fani serialu zastanawiali się, czy Squid Game doczeka się kolejnego sezonu. Reżyser w jednym z wywiadów zdradził, co myśli o kontynuacji swojego serialu.

Zobacz także: Kiedy drugi sezon Squid Game?

Od kilku tygodniu serial Squid Game jest na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji w Polsce. Podobnie jest także w innych krajach na świecie. Sukces serialu zaowocował tym, że naprawdę postanowiono organizować turnieje Squid Game.

Turniej Squid game odbędzie się w Polsce

W serialu o główną nagrodę walczyło 456 uczestników, ale wygrana trafić mogla tylko do jednej osoby. Rozgrywki w Polsce zorganizowane mają zostać 30 kwietnia 2022 roku. Pomysłodawca przedsięwzięcia Macin Gibert poinformował, że cała zabawa odbędzie się w Warszawie lub Szczecinie, w specjalnie wynajętej sali o dużej powierzchni.

Warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach Squid Fame jest udział w zbiórce, w której głównym celem jest uzbieranie 333 tys. złotych. Główną nagrodą dla zwycięzcy w konkursie będzie 30% zbiórki. W przypadku, gdy uzbierana zostanie cała kwota, do osoby, która zajmie 1. miejsce w rozgrywkach, trafi 100 tys. zł, a reszta pieniędzy zostanie przeznaczoną na organizacje całego przedsięwzięcia.

W serialu Squid Game uczestnicy, którzy odpadli z gry, tracili życie. Oczywiście w turnieju, który inspirowany jest koreańską produkcją, nie będzie żadnej przemocy,

„UWAGA!!! Turniej będzie pozbawiony jakiejkolwiek formy przemocy i niewłaściwego traktowania uczestników, które były inscenizowane w serialu. W turnieju liczy się przede wszystkim zdrowa rywalizacja i dobra zabawa! Turniej SQUID FAME nie jest powiązany z serialem SQUID GAME, jest jedynie w pewnym stopniu nim inspirowany” – czytamy na stronie zbiórki

Skusicie się na udział?

źródło: Netflix/zrzutka.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej