Połącz się z nami

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej to wciąż prawdziwy hit!

Moda i uroda

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej to wciąż prawdziwy hit!

Choć od ślubu jednej z najpopularniejszych par w Polsce, minęło już prawie 6 lat, suknia ślubna Anny Lewandowskiej nadal jest pożądana przez przyszłe panny młode. Na tę szczególną okazję trenerka fitness wybrała kreację od Macieja Zienia.

Ślubem Roberta Lewandowskiego i wówczas jeszcze Anny Stachurskiej żyły wszystkie portale plotkarskie i sportowe. Lewandowscy stanęli na ślubnym kobiercu 22 czerwca 2013 roku, to wydarzenie do samego końca było owiane tajemnicą. Nie wiadomo było, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość. Jak już wiemy, uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku. Jak przystało na tak wyjątkowy dzień, parze młodej towarzyszyli znajomi z show-biznesu i koledzy Roberta z boiska. Największe zainteresowanie wzbudzała suknia samej panny młodej. Do samego końca nie było wiadomo, jak będzie ona wyglądała. Anna Lewandowska nie zawiodła i pojawiła się w prostej i zwiewnej sukni od Macieja Zienia.


To właśnie projektant był odpowiedzialny za projekt uszyty z jedwabnej organzy z tkaniną satynową, dzięki czemu suknia ma wyjątkowy połysk. Jak powiedział „Ta sukienka na tym polega, że ma mieć lekkość, ma się unosić na wietrze, dlatego jest niewykończona. W momencie wychodzenia z kościoła te sukienki pięknie się zachowują. Każda jest inna, bo za każdym razem powstanie inne upięcie”. Jak również zdradził „Kreacja ślubna Anny Lewandowskiej do tej pory jest bestsellerem wśród sukni ślubnych mojego projektu”. 

Jedno trzeba przyznać, Ania wyglądała w tej sukni przepięknie!

A czy Wy dałybyście się skusić na suknię ślubną, którą Anna Lewandowska miała na sobie?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry