Połącz się z nami

Sylwia Peretti skazana za fałszerstwo?! Królowa życia wydała oświadczenie!

Sylwia Peretti

Z życia gwiazd

Sylwia Peretti skazana za fałszerstwo?! Królowa życia wydała oświadczenie!

Choć wydawać by się mogło, że wszystkie Królowe Życia prowadzą spokojne i luksusowe życie, tak jak to sobie wymarzyły, nie do końca tak jest. W przeszłości niektórych z nich znajdziemy zaskakujące historie, o które mało kto mógł je podejrzewać. Zobaczcie! Sylwia Peretti skazana za fałszerstwo?!

View this post on Instagram

Podobno do 3 razy sztuka. 3 mąż, 3 raz przełożony termin… Kiedy zmienialiśmy datę kwietniową na sierpniową, było nawet zabawnie 😉. Teraz, kiedy już bez żartobliwych komentarzy, zmieniamy kolejny raz z sierpnia na maj przyszłego roku, to z jednej strony jest przykro naprawdę, z drugiej jednak, myślę wtedy że zawsze chciałam mieć ślub w maju 🌺 w końcu, to miesiąc kiedy wszystko budzi się do życia, a ja grzebalec ogrodowy uwielbiam ten czas 🌼. Drugą kwestią jest fakt, że moi rodzice brali ślub właśnie 21 maja ❤️! Trzecią kwestią i najzabawniejszą jest fakt że mamy jeszcze rok na zmianę decyzji 😉🤣. A tak na poważnie… Nie wyobrażam sobie naszego wymarzonego dnia w maseczkach, lub co gorsze w okrojonym gronie, tym samym wybierając z gości, kto ma być z nami w tym dniu, a kto nie 😱🙈 Także kolejny raz, pozostaje mi poinformować gości o miejmy nadzieję ostatniej zmianie 🤷🤣 Z góry dziękuję za pocieszające komentarze, ale są zbędne, bo chwileczkę tylko było smutno, ale z perspektywy tak pięknej daty chętnie na nią zaczekamy ❣️ 21.05.21 🥳 . A teraz wypijcie nasze zdrowie, bo wedle pierwszego terminu kilka minut temu, mielibyśmy ślub. @lukaszporzuczek . . . #wedding #me #weddingday #coronavirus #couple #togetherforever #love #selfie #blonde #makeup #longhair #photooftheday #fashion #sylwiaperettiofficial

A post shared by Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti) on

„Królowe Życia” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, który od wielu lat skupia przed szklanymi odbiornikami rzeszę widzów. Fani programu doglądają życia w luksusie barwnych uczestników i uczestniczek reality-show.

Choć mogłoby się wydawać, że nasi bohaterzy wiodą udane życie i mają to, o czym tylko zamarzą, nie do końca tak jest. Warto wspomnieć, że niektórzy z nich musieli zmierzyć się z wyrokami sądu. Jedną z uczestniczek, która miała kiedyś do czynienia z prawem jest Dagmara Kaźmierska, która spędziła pewien czas w więziennych murach. Ostatnio w mediach jest również głośno o Joannie P., która obecnie przebywa w areszcie.

Co ciekawsze, jedna z najnowszych uczestniczek programu również miała do czynienia z prawem. Jak się okazuje jest nią Sylwia Peretti. Co ciekawsze, udział w programie kobiety nie jest debiutem przed kamerami. Sylwia wystąpiła swego czasu w „Kuchennych Rewolucjach”.

Sylwia Peretti skazana za fałszerstwo?!

Jak podaje jeden z portali Sylwia pewnego czasu poznała zamożnego mężczyznę pochodzącego z Francji – Carmina V. Znajomość ta nawiązała się dzięki matce kobiety, która pracowała u mężczyzny jako sprzątaczka. Jak donoszą media, Sylwia rozkochała w sobie mężczyznę, który zasypywał ją drogimi prezentami i to nie byle jakimi. Celebrytka otrzymała nawet samochód marki Maserati, który kosztował około 240 tysięcy złotych.

Sylwia po pewnym czasie sprzedała samochód. Uprzednio musiała go jednak zarejestrować na siebie, przez co sfałszowała dowód zakupu auta. To jednak nie wszystko! Sylwia, aby ominąć obowiązek płacenia opłaty VAT, podczas sprzedaży rozłożyła samochód na części, a do dokumentów wpisała jego zaniżoną wartość. Jak podaje „Pudelek” pod koniec 2015 roku została skazana za fałszerstwo, które kosztowało ją 1250 złotych. Następnie celebrytka została oskarżona o przywłaszczenie sobie auta przez samego Carmina V. Sprawa jednak zakończyła się wyrokiem uniewinniającym.

Na profilu Sylwii pojawiło się jednak zaprzeczenie tych informacji. Celebrytka udostępniła na swoim Instagramie zaświadczenie o niekaralności, jednocześnie ostro dementując doniesienia mediów:

„związku z tym, że przebywam teraz za granicą, mogę zamieścić zaświadczenie o niekaralnosci sprzed roku.
Jeśli będzie taka potrzeba, mogę pokazać aktualne zaświadczenie, po powrocie do kraju.
Niestety tak to już jest, że czasami trafiamy na nierzetelnych informatorow.
Co zrobić 🤷🏼‍♂️.
Ja sie nie obrażam, życzę Pudlowi kolejnych sukcesów i pozdrawiam, bo mam ogromny sentyment do piesków. Sama mam dwa 🐶🐶❤️”

Sylwię postanowiła wesprzeć Dagmara Kaźmierska, która poradziła koleżance z programu, by ta nie traciła energii na zbędne tłumaczenia:

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFNCRJ4D3Nb/

Co o tym myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry