Szokująca przemiana Conchity Wurst! Zobaczcie, jak wygląda teraz!

20 maja 2021
Przez: : M.J

Conchita Wurst na przełomie lat przeszła sporo metamorfoz. Najsławniejsza drag quenn nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i śmiało przechodzi kolejne zmiany swojego wygląda! Zobaczcie, jak się prezentuje bez włosów, z gęstą czarną brodą i bujną czupryną!

Conchita Wurst

O Conchicie zrobiła się głośno, kiedy w 2014 roku wygrała 59. Konkurs Piosenki Eurowizji. Austriacka drag quenn ma 30 lat, a w jej postać wciela się Thomas Neuwirth. Jak sam podkreśla, kiedy występuje jako Conchita Wurst, posługuje się żeńską formą czasowników, natomiast prywatnie używa męskiej formy. Thomas stworzył postać Conchity już w 2011 roku podczas górskiej wycieczki do Kolumbii. Chciał tym samym zwrócić uwagę na brak tolerancji i dyskryminację, której sam zaznał. Jego wizerunek kobiety z brodą miał być dowodem na to, że można osiągnąć wszystko bez względu na to, jak się wygląda.

Zobacz także: Natasza Urbańska w nowej fryzurze! Jest nie do poznania!

Bez wątpienia udało mu się to i nadal nas zaskakuje swoją barwną postacią. W 2014 roku Conchita Wurst była najczęściej wyszukiwana spośród wszystkich haseł w internecie. Conchita ma nawet swój dzień, który wypada 9 stycznia i ustanowił go gubernator Kalifornii. W kwietniu 2018 roku Thomas Neuwirth ujawnił, że jest nosicielem wirusa HIV.

Artysta uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. Od czasu festiwalu Eurowizji zmieniał się już wielokrotnie. Za każdym razem mocno zaskakiwał. Dał się poznać jako “kobieta z brodą” i długimi czarnymi, prostymi włosami.

Przemiany Conchity

Jakiś już czas temu Conchita Wurst miała również krótkie blond włosy i jasną brodę. Ta zmiana wizerunku była zdecydowanie najbardziej spektakularna!

Następnie drag quenn zaskoczyła ponownie wszystkich. Zgoliła głowę na łyso! Jak możemy zobaczyć na Instagramie gwiazdy, nadal nie rezygnuje z damskich strojów i zarostu na twarzy.

Po wielu metamorfozach wydaje się, że artysta powoli wraca do swojego pierwszego wizerunku. Od jakiegoś czasu na jego profilu w mediach społecznościowych, który obserwuje niemal 400 tysięcy internautów, możemy zaobserwować kolejną przemianę. Ciemna, gęsta broda oraz bujna czupryna ponownie spowodowały, że Thomas nie zamierza poprzestawać i nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz zaskoczy nas swoją metamorfozą!

Nowa metamorfoza Conchity Wurst
Conchita Wurst uwielbia zmieniać swój wizerunek.

Podoba Wam się Conchita w nowym wydaniu? Jak oceniacie tę zmianę wizerunku?

Źródło: Instagram Conchity Wurst

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej