Połącz się z nami

Weronika Rosati i Robert Śmigielski – bił ją w ciąży?

Z życia gwiazd

Weronika Rosati i Robert Śmigielski – bił ją w ciąży?

Weronika Rosati i Robert Śmigielski nie są już razem, jednak wciąż często spotykają się w sądzie. Od roku w mediach wciąż głośno o ich konflikcie. Aktorka zarzuca swojemu byłemu partnerowi znęcanie się nad nią.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Aktorka oskarża swojego byłego partnera o stosowanie przemocy, nie tylko psychicznej, ale również fizycznej oraz ekonomicznej. Weronika na drodze sądowej chce wyegzekwować alimenty, zmianę nazwiska córki na „Rosati”. a także ograniczenie kontaktów z nią. Jednak znany ortopeda również walczy o swoje i złożył przeciwko matce swojej córki oskarżenia o pomówienia.

Weronika Rosati z córką

Weronika Rosati i Robert Śmigielski sprawa w sądzie

Były partner aktorki złożył oskarżenie przeciwko o niej, w którym zarzuca jej pomówienia, które niszczą jego prywatne życie oraz zawodowe. Jako zadośćuczynienia nie chce pieniędzy, lecz przyznania Weronice prac społecznych. Pełnomocniczka Roberta do sprawy chce włączyć dowód w postaci nagrania, na którym słychać, jak Weronika ma pretensje o nie sfinalizowany rozwód. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź pełnomocnika Rosati, który odpiera wszystkie zarzuty. Wysłał nawet do Pudelka oświadczenie, w którym dowody ukazują niewinność jej klientki:

Informujemy, iż z posiadanych przez nas nagrań jasno wynika, że Robert Śmigielski stosował wobec Weroniki Rosati przemoc, również, gdy była w ciąży – i że była to zasadnicza przyczyna rozpadu ich związku.Toczy się w tym zakresie postępowanie karne z doniesienia Weroniki Rosati, złożonego po jednym z incydentów z udziałem Roberta Śmigielskiego na początku roku 2019.
Równocześnie jako rodzice Elizabeth, których związek się rozpadł, toczą oni spory związane z pokrywaniem kosztów utrzymania Elizabeth (które nie są pokrywane przez Roberta Śmigielskiego w wymiarze przewidzianym przez prawo) oraz związane z wykonywaniem opieki (w związku ze stosowaniem przez Roberta Śmigielskiego przemocy, jego prawa rodzicielskie zostały ograniczone)

Pełnomocnik Weroniki Rosati

Adwokat postanowił przedstawić również zaangażowanie Weroniki w sprawy kobiet, które zaznały przemocy. Podkreślił również, że aktorka jest dobrą matką, która umie pogodzić karierę z życiem rodzinnym:

Weronika Rosati wychowuje Elizabeth samotnie, łącząc bycie matką z kontynuowaniem kariery zawodowej. Weronika Rosati zaangażowała się we wsparcie kobiet przeciwko przemocy stosowanej przez mężczyzn, zwracając uwagę, że mogą oni wykorzystywać swoją pozycję społeczną do prób zafałszowania rzeczywistości. Rzeczywistości, która dla kobiet oznacza stosowanie wobec nich przemocy bez udziału świadków, w zaciszu domowym. Zwróciła tym samym uwagę na istotny problem społeczny, jakim jest przyzwolenie społeczne dla zachowań o charakterze przemocowym. Tym samym walka kobiet o rzetelne przedstawienie rzeczywistości jest szczególnie trudna

Weronika Rosati

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry