Połącz się z nami

Wiśniewski bezczelnie kpi ze swojego rozwodu! Fani oburzeni!

News

Wiśniewski bezczelnie kpi ze swojego rozwodu! Fani oburzeni!

Mogłoby się wydawać, że Michał Wiśniewski nareszcie znalazł miłość do „grobowej deski”, jednak nic bardziej mylnego. Po 7 latach małżeństwa z córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Dominiką Tajner- Wiśniewską znów znalazł się w centrum zainteresowania.

Lider zespołu Ich Troje w jednym z programów telewizyjnych TVP „To był rok” zakpił ze swojego kolejnego rozwodu. 

Publicznie żartował: „To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża”.

Po tej wypowiedzi próbował wytłumaczyć widzom, że to był żart, jednak ich to nie przekonało. Polała się fala krytyki w stronę artysty. Takie zachowanie nie spodobało się publiczności, ale przyniosło dla Wiśniewskiego zamierzony efekt. Wyszedł z cienia i znów wszyscy zaczęli o nim mówić. W mediach zaczęły pojawiać się różne spekulacje na temat rozpadu ich małżeństwa. Michał miał być szaleńczo zazdrosny o swoją żonę, która podjęła decyzję, o udziale w popularnym programie „Taniec z gwiazdami”. Jak donoszą media przyczyną konfliktu i powodem złożenia pozwu rozwodowego przez Wiśniewskiego miał być parter taneczny Dominiki, Wojciech Jeschke.

View this post on Instagram

Przesadziłem z Facetune 🙂 my first time …

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

O rozwodzie wypowiedziała się w mediach Dominika Tajner- Wiśniewska, a także byłe żony Michała- Magda Femme, Mandaryna oraz taneczny partner Dominiki- Wojciech Jeschke. Tancerz był bardzo zaskoczony informacją o rozwodzie, w wywiadzie dla Party.pl wyznał, że Michał w żaden sposób nie dał odczuć tancerzowi, że jest o niego zazdrosny. Przychodził na ich treningi i nigdy nie okazywał złych emocji, co więcej Wiśniewski specjalnie przerywał swoje koncerty, aby móc oglądać występy żony w telewizji.  

Co zatem tak naprawdę jest powodem rozstania małżeństwa Wiśniewskich?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry