Połącz się z nami

Załamana Sylwia skomentowała rozstanie! Otrzymała ogromne wsparcie od fanów!

News

Załamana Sylwia skomentowała rozstanie! Otrzymała ogromne wsparcie od fanów!

To koniec związku zwycięzców programu „Love Island. Wyspa Miłości”. Mikołaj Jędruszczak ku zaskoczeniu wielu osób ogłosił rozstanie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Teraz również Sylwia odniosła się do jego wpisu i jak możemy zobaczyć otrzymała ogromne wsparcie od internautów! Zobaczcie, co napisała! Załamana Sylwia skomentowała rozstanie!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B_fU5GCnCNX/

Sylwia i Mikołaj zwyciężyli pierwszą edycję popularnego reality-show „Love Island. Wyspa miłości”. Stworzyli na tyle udaną parę, że ich związek przetrwał nawet po zakończonym show. Sylwia i Mikołaj zamieszkali ze sobą, a w mediach chętnie dzielili się łączącym ich uczuciem. Zakochani dostali nawet propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Sylwia wystąpiła w roli trenerki, Mikołaj natomiast gwiazdy.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CEL0wS7HC11/

Choć wydawać by się mogło, że związek ich jest naprawdę udany, a zakochani nie widzą poza sobą świata w czerwcu para przyznała się, że nad ich relacją zaczęły zbierać się czarne chmury. Choć poinformowali, że problemy zostały zażegnane, po wczorajszym odcinku „TzG” Mikołaj zamieścił w swoich mediach społecznościowych bardzo niepokojący wpis informując, że rozstał się z Sylwią. We wzruszającym poście nie podał powodów rozstania, jednak jasno zaznaczył, że zawiniła Sylwia.

Załamana Sylwia skomentowała rozstanie!

Sylwia postanowiła również zamieścić emocjonalny wpis. Na wstępie zaznaczyła, że nie zamierza tłumaczyć się z rozstania z partnerem:

„Nie wiem jak i od czego zacząć….
Wybaczcie, że może będzie to trochę chaotyczne, ale trudno mi zebrać myśli.
Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym – odpowiem.”

Madeńska jasno postawiła sprawę przyznając, że nie zdradziła Mikołaja, a jej uczucie było szczere. Przed nią trudny czas, jednak zamierza wziąć się w garść, choć nie ukrywa, że jest jej bardzo ciężko:

„Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy.
Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy.
Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak
Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu…
Mikołajowi życze szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść – uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem.
Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina. Muszę teraz na nowo odnaleźć w sobie tą Sylwię, którą byłam od zawsze – empatyczną, towarzyską, uśmiechnietą. To będzie wymagało czasu i każdy kto przeżył rozstanie, wie o czym mówie. .Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyjdzie słonce i los się do mnie uśmiechnie…”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFmTpFEHlMk/

Sylwia otrzymała dużo wsparcia od uczestników pierwszej edycji, gwiazd polskiego show-biznesu oraz fanów. W komentarzach posypały się liczne miłe słowa skierowane w stronę kobiety, w których wszyscy życzą Sylwii siły w tym trudnym dla niej czasie.

Myślicie, że Mikołaj i Sylwia zrezygnują z udziału w „Tańcu z gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry