Połącz się z nami

Zmiany w znanym sklepie internetowym. Warto się z nimi zapoznać.

eobuwie.pl

News

Zmiany w znanym sklepie internetowym. Warto się z nimi zapoznać.

Z dniem 24 marca zmianie uległ regulamin sklepu eobuwie.pl, a co za tym idzie, skutki tego odczuć mogą także klienci. Zmiany w znanym sklepie internetowym. Warto się z nimi zapoznać.

Firma eobuwie.pl, którego główna siedziba mieści się w Nowym Kisielinie niedaleko Zielonej Góry, na rynku dostępna jest od wielu lat, a w 2006 roku miał miejsce początek sprzedaży internetowej. Poza sprzedażą na polskim rynku grupa pochwalić się może także ekspansją na kilkanaście innych krajów Europy. Na przełomie wielu lat obecności na rynku i kilku milionach zadowolonych klientów, eobuwie.pl z roku na rok odnotowuje także dynamiczny wzrost przychodów. Sklep specjalizuje się głównie w sprzedaży obuwia, dodatków oraz akcesoriów.

W 2018 roki sklep uruchomił przydatną usługę „esize.me”, a także rozbudował sieć cyfrowych sklepów stacjonarnych. W wybranych miastach wprowadzona została także opcja dostawy tego samego dnia, w którym złożone zostało zamówienie.

eobuwie.pl
https://www.youtube.com/watch?v=29iD-q0OeHM

Zmiany w znanym sklepie internetowym

W związku z ogłoszoną przez WHO pandemią spowodowaną rozprzestrzeniającym się koronawirusem, wprowadzone zostały liczne restrykcje, które miały wpływ także na działalność sklepów. Obecna sytuacja spowodowała, że wiele firm zmienia zasady funkcjonowania swoich sklepów, tym samym wprowadzając zmiany, które odczuwalne są dla klientów. Do tego grona dołączył także sklep internetowy eobuwie.pl.

Z dniem 24 marca zmianie uległ regulamin sklepu. Jego zmiany w większości polegają na skróceniu i uproszczeniu jego treści, a cały regulamin znaleźć można na oficjalnej stronie sklepu eobuwie.pl.

Zmiany, jakie czekają na klientów:

zmiana terminu oczekiwania na płatność (pkt. IV ust. 5 Regulaminu) – dotychczasowe 7 dni skrócone zostało do 5 dni

zmiana terminu dostawy (pkt. V. ust. 5, 8 i 10 Regulaminu) – dotychczasowe 7 dni robocze podstawowego terminu dostawy wydłużone zostały do 14 dni roboczych

Jak przeczytać można na stronie internetowej eobuwie.pl, wciąż obowiązywać będzie 30-dniowa możliwość zwrotu towaru oraz darmowa dostawa przy określonych przez sklep warunkach.

Co sądzicie o zmianach wprowadzonych przez znany sklep internetowy? Myślicie, że wpłynąć mogą na zmniejszenie sprzedaży?

Tutaj możecie zapoznać się ze zmianami, które wprowadziła popularna sieciówka Zara.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry