Połącz się z nami

Znamy następczynię Basi Kurdej- Szatan w „The Voice Kids”! A co z „The Voice Senior”? 

News

Znamy następczynię Basi Kurdej- Szatan w „The Voice Kids”! A co z „The Voice Senior”? 


Niedawno pisaliśmy o tym, że Basia Kurdej- Szatan nie poprowadzi już programów rozrywkowych w TVP. Wiadomo już kto ją zastąpi w „The Voice Kids”. Znamy też prowadzącą nowy program „The Voice Senior”! Zgadnijcie o kim mowa!

Niestety ostatnio media pisały o tym, że stacja TVP zrezygnowała ze współpracy z Barbarą Kurdej- Szatan. Aktorka również przyznała, że nie poprowadzi już dwóch programów „The Voice Kids” oraz „Voice of Poland”. Mówi się również, że nie zobaczymy jej w „Dance Dance Dance”.  Produkcja tłumaczy, że decyzja spowodowana jest zmęczeniem widzów osobą Kurdej- Szatan, jednak wielu twierdzi, że to poglądy polityczne Basi wpłynęły na taki rozwój spraw.

Na szczęście fani uroczej blondynki nadal będą mieli okazje oglądać ją w serialu „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Joanny Chodakowskiej.

Wielu obstawiało, że Kurdej- Szatan zostanie prowadzącą nowego formatu programu „The Voice Senior” jednak tak się nie stało. Ponoć ta rola przypadnie Marcie Manowskiej, która do tej pory prowadziła „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żon”.

W programie udział wezmą osoby, które ukończyły 60 rok życia. Jeszcze nie znane jest grono jurorskie, jednak spekuluje się, ze jedną z sędziów ma być Maryla Rodowicz.

Wielu widzów „Voiców” zapewne zastanawia się kto zastąpi sympatyczną Basię. Jak podaje „Flesz” nową prowadzącą dziecięcą edycję programu, czyli „The Voice Kids” została Ida Nowakowska.

Tancerka zyskała sobie sympatię produkcji jako jurorka „Dance Dance Dance”. Ida na tyle spodobała się, że zaproponowano jej role gospodyni w „Pytaniu na śniadanie”. Teraz przypadła jej rola prowadzącej dziecięco programu muzycznego.

Jak sprawdzi się w tej roli? O tym przekonamy się jesienią!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry